feromony pheromax oxytocin – opinie

0

Słuchajcie, mam takie pytanie odnośnie feromonów. Kilka osob mi polacalo takie feromon pheromax, ze podobno ostro dzialaja jeśli chodzi o podryw kobitek, ale teraz jak wszedłem na strone feromony.pl to zoabczylem ze jest tez jakas wersja tego z dopiskiem oxytocin i nie jest duza drozsza. Nie mogę znalexc opinii o tym, stosowal ktoś i wie ze warto bo naprawdę kilam złotych więcej kosztuej tylko?

3 odpowiedzi

0

Wiesz co, z tego co mi siadomo to to jest jakiś związek chemiczny, który ma wzbudzać ogolne zainteresowanie twoja osoba w sensie takim, ze woje sugestie są częściej rozpatrywane na tak. Tyle jeśli chodzi o teorie, ja jednak kupowale te zwyke pheromax i nie wiem jak wygląda działanie tamtych, ze zwykłych to jestem zadowolony/

0

Jak dla mnie to te z oxytocyna to warto kupic na przykład wtedy jak prowadzisz jakiś biznes bo to działa nie tylko na koniety, ale ogolnie na wszystkich ludzi. Ja wlasnie stosuje do biznesu i pomaga bardzo. Jeśli chodzi o moich partnetów biznesowych to wiele moich decyzji spotyka się z ogolnym poparcie a i latwiej klienta do siebie przekonać, wiec warto wydac te pare złotych więcej. W zwykłym zyciu pewnie tez się może często przydac, także mysle ze warto doplacioc te pare zloty więcej.

0

No dokładnie tak jak wyżej ktoś napisał, jak wylejesz na siebie te feromony to wzbudzasz większe zaufanie u ludzi którzy ogolnie cie optaczaja, nie tylko u samych kobiet. Wiem to po sobie bo ja akurat pracuje jako przedstawiciel handlowy i rozmowy prowadzi mi się dużo lepiej z tymi feromonami. Co do podrywu to wlasnie nie jestem z nich zadowolony bo kiedyś probowalem, ale to raz wiec może miałem pecha po prostu i tyle.