jaki lek na przedluzenie stosunku?

0

Czy istnieje jakiś skuteczny do cholery jest na przedluzenie stosunku bo mnie już kurwica normalnie trafia. Od dawna kupuje te rozne tablety co to w tv tak reklamują i wszystko to można o kant dupy normalnie potłuc, wydałem na to już kupe kasy i nic nie chce na mnie działać…jak znacie coś skutecznego to proszę o info

11 odpowiedzi

0

znam ten bol kurna, tez kiedyś mase klopsu zmarnowlem na rozne nieskuteczne tabletki z reklam i musze ci powiedzieć, ze moja dziewczyna rozwiązała ten paskudny kłopot. Nie wime gdzie to kupiła, ale dostałęm od niej w prezencie 3 opakowania climax control, pierwszy raz o czymś takim słyszałem, ale okazało się skuteczne i stosje.

0

w zasadzie po tym faktycznie stosunek się wydluz, ale za to nie bardzo wem o co biega z tą większa kontrolą nad wytryskiem, tutaj nie zauważyłem ządnych zmian.

0

To na pewno te tablety nie chcą działać, jak po kilku sekundach u mnie było już po wszystkim tak jest nadal. mogo komus sprzedać 2 opakowania jak chce bo kupiłem 3, brałem dwa tygodnie i dupa…

0

może trochę za szybko się poddałeś, niby na stronie producenta jest informacja, ze efekty pierwsze już po 4 dniach, ale u mnie to czekałem wlasnie dobre 2 tygodnie, petardy jakiejś to nie ma i te 35 minut seksu to chyba z kosmosu, ale biorąc pod uwagę to co było u mnie wcześniej to jest naprawdę super.

0

dobre, tylko paskudnie drogie, to trochę szkoda ze tak jest.

0

a ktoś zna się na tym pod tym względem czy ten climax control to jest naturalny? mam uczulenie na wiele leków i dlatego glownie mogę brac takie naturalne, jak to jest w tym wypadku?

0

nie znam się, chcesz to podesle ci sklład i sobie pojdziesz z tym do lekarza, dowiesz się czy to jest ok czy nie dla ciebie.

0

W zasadzie to faktycznie całkiem niezłe są te tabletki, fajne jest to, że po nich mam też lepszą erekcję, z tym także niestety miałem problemy, a teraz jest dużo lepiej. Co do długości stosunku to wcześniej było tak około 2 minut, teraz jest nawet koło 10 co jak dla mnie jest naprawdę dobrym wynikiem.

0

to jak rozumiem kupuje się tylko w necie?

0

Tak w necie, ale jak cos to najlepiej tylko na stronie producenta. Mowie o tym dlatego, ze niestety widziałem to w paru sklepach online to jak dla mnie było to niestety podrobione gowno bo inaczek te opakowania wyglądały, faktem ze było tansze, ale chyba szkoda zdrowia na takie oszczędności.

0

tez polecam, w miare spoko, drogi, ale chociaż działa.