jakie feromony działają ?

0

Mam do was pytanie ludzie, może wiecie jakie feromony działają? Chce sobie kupić jakieś i po pierwsze nie wiem które, a do tego tak naprawdę nie wiem gdzie je sobie kupic i dlatego zwracam się do was o pomoc. Jak kupowaliście już jakies i wiecie ze działają to dajcie znać, będę wdzięczny.

3 odpowiedzi

0

Wiesz co, tak naprawęde ciężko powiedzieć które sa dobre bo tego jest normalnie masa. Ja ci akruta jak chcesz mogę polecić strone, gdzie według mnie feromony są dobre. Ogólnie to ja kupowałem na stronie feromony.pl i jestem zadowolony z tego co tam kupowałem, a już brałem dwa rodzaje feromonów i wszystkie były dobre.

0

Po pierwsze to zastanów się do czego ci feromony, bo sa takie do podrywu, społeczne i nawet jakieś dla biznesu, ze ponoc po nich twoje zdanie jest lepiej respektowane przez innych i takie tam. Jeśli chodzi o podryw to ja stosuje feromony btb i nie narzekam. Efekty może nie są takie jak tam pisza w reklamach, laski same nie leca do mnie, ale i tak jest spoko bo mam większa pewność siebie i dziewczyny siędo ,nie uśmiechają. A swoją drogą to tez kupowałem to sobie na feromony.pl

0

Jeszcze są takie feromony dla par, w sensie ze one maja nie jako przywórić te czasy, które były jak ludzie się sobą zauroczyli, czyli te pierwsze miesiące miłości. Ogólnie ja do podrywu stosuje feromony pheromax i też z tej strony co wyżej, ale ponoć te btb są też niezłe. Mnie się wydaje ze raczej większość feromonów na tej stronie powinna być wlasnie niezła bo sporo osob poleca te stron.