jakie leki na potencje bez recepty?

0

Takie jedno pytanko ludzie, czy na potencje to w ogole istnieja jakieś takie leki co to je sobie można kupić bez recepty czy wizyta u lekarza jest w tym wypadku konieczna? Nie wiem, na razie nie jest az tak źle, a do lekarza to się kurna wstydzę trochę z tym isc…

11 odpowiedzi

0

masz problem normalnie, czego się wstydzisz?? ten lekarz jest od takich spraw, robi w tym od lat i ma w dupie to czy masz małego, dużego, grubego czy cholera wie jakiego jeszcze, idz i nie rob scen, bądź facet!

0

Jak chceszbez recepty to vigrax mogę ci polecić bo od jakiego czasu stosuje i jestem nawet pozytywnie zadowolony.

0

A gdzie to się takie cuda kupuje?

0

wlasnie kto wie gdzie można kupic to skoro działa? sam mam problemy od wielu miesięcy i jakoś te wszystkie cudowne specyfiki z telewizyjnych reklam to se mogę w dupe jako czopek wsadzić, a i tak za cholerę nie daje zadnych efektów.

0

Ja kupowałem na stronie producenta czyli na vigrax.pl i według mnie nie ma co próbować szukać w innych miejscach bo chyba się nie znajdzie. Obleciałem sporo roznych sklepów z suplementami i tego nie spotkałem. Co prawda ten preparat jest dość drogi, przynajmniej jak na mojąkieszeń, ale pomaga i to dość skuteczne. Czasem działa trochę gorzej, czasem trochę lepiej, ale ogólnie jak dla mnie to  miarę ok.

0

to w aptekach też tego nie ma???

0

Raczej nie, ja nie spotkałem.

0

Próbuj, ale wydaje mi się, ze to zmarnowany czas, sam kiedyś obskoczyłem trochę aptek, ale nic tam ciekawego nie znalazłem. Nie wiem czemu tak jest. Zamówiłem przez neta, paka do mnie dotarła, wziąłem przed seksem i naprawdę było dużo lepiej. Idealnie nie jest i pewnie już nie będzie, ale narzekać nie mam na co teraz.

0

duże te tabletki są ludzie bo ja to mam problemy z łykaniem a wiem, ze te na potencje to czasem potrafią być ogromniaste..

0

e tam, ujdzie, jak dla mnie są całkiem całkiem, specjanie nie narzekam, a tez mam nie raz z tym problemy.

0

Powiem wam wszystkim tak, sam to bym sobie tego w zyciu w sumie nie kupił. Dostałem to od swojej zony bo chyba miała już dosyć stawiania mnie do pionu, ciagle nie byłem gotowy…zacząłem to brac i fkatycznie jest duuuuzo lepiej, jak spojrzałem na cene to się przeraziłem, ale wychodzi ze jednak warto bo swoje robi.