jakie sa dobre tabletki na powiekszenie biustu?

0

Strasznie mnie wkurza to, ze laski które znam maja według mnie większe piers, a mnie jakoś natura obdarzyła…na operacje mnie nie stać, ale slyszalam ze są dobe tabletki niektóre na powiększa. Jakie znacie naprawdę dobre tabletki na powiększanie piersi, możecie mi coś polecić, bardzo was proszę bo ten kompleks mnie zabije zaraz…

11 odpowiedzi

0

ciężko coś powiedzieć, z tego co ja wiem to na jedną osobe jakieś tabletki działają, a na inną już nie…ja akurat stosuje kremy wiec nie mam doświadczenia w tym temacie.

0

Jak masz ochote to spróbuj sobie breastfast, w moim przypadku okazało się nawet całkiem skuteczne. nie powiem, wielkiego szlau to nie ma, ale wydaje mi się, ze po tabletkach nie można zbyt wiele oczekiwać. Ja się chyba za bardzo trochę napaliłam tymi opisami samego producenta, okazują się trochę przekorolowane, ale ze nie działa to tez nie mogę powiedzieć.

0

No to nie wiem bo u mnie dupa…3 tygodnie stosuje i nic się nie dzieje L może coś źle robie?

0

chyba to robisz zle ze za szybko się denerwujesz, to są tabletki oparte o naturalny skład, wiec te składniki musza osiągnąć jakieś stężenie w organizmie. ja u siebie to dopiero po 4 tygodniach zauwazylam pierwsze efekty i to wcale bez szalu. po 2 miesiącach już widać efekty.

0

tak w zasadzie to jest to skuteczne, ale działa trochę według mnie wizualnie. Tak mi się wydaje bo mam wrazenie, ze to ujędrnia biust i stawia go do góry, mnie ewidentnie cycuszki bardziej sterczą teraz i optycznie wyglądają na większe. nie wim, kasy jednak nie żałuje bo mój narzeczony wzroku od nich nie odrywa teraz J to chyba najlepszy z efektów działania ego.

0

Jedyna wada to cena, mój moz nie chce mi dawac kasy na takie rzeczy, a ja trochę mało zarabiam i musze sobie ostro odkładać na kolejne opakowania.

0

Działać w zasadzie działa, ale jak ktoś oczekuje wielkiego cudu to może być trochę zawiedziony niestety. Kupiłam sobie i trochę brałam, biust jest ujędrniony, ale az tak wielki to się nie zrobił. dla tych dziewczyn co naprawdę małą miseczkę mają to pewnie będzie ok.

0

to se kurde pompe podłącz do cycków i napompuj jak za mało…ludzie czego wy oczekujecie po tabletkach. Jak chcecie mieć wielkie blony to na operacje. Dla mnie ten breastfast jest ok bo ujędrnia fajnie piersi i optycznie stały się teraz naprawdę sporo większe. Zawsze to lepsze niż rozcinanie naszych cycuszków, ak przynajmniej ja uważam.

0

Prawda!

0

ale w aptece nie dostane tego tak, tylko u producenta?

0

nom, dokładnie tak