jakie tabletki na podniesienie libido???

0

Wiecie może przypadkiem jakie są tabletki na podniesienie libido bo coś mi się o uszy obilo ze takie rzeczy można kupić…wiem ze w tv czasem reklamują jakieś dziwne rzeczy, ale ze ja reklamom nie ufam to chciałabym się was poradzić bo być może macie już coś spradzonego, na pewno tak jest, nie?

13 odpowiedzi

0

wejdź sobie tutaj femmax.pl i spróbuj tych tabletek, one trochę kosztują i trzeba się przemóc bo zawsze obawa ze będzie do niczego, ale w moim przypadku się to fajnie sprawdziło, mam większa ochotę na seks, spora satysfakcja z tego i się już nie obawiam, ze facet mnie zostawi bo przez ostatnie miesiące to normalnie ciągle mu odmawiałam.

0

Zgadzam siez  tym, tez jak na razie nic lepszego nie znalazłam, trochę to dziwne ze w necie tylko się kupuje i nigdzie indziej, ale jak dla mnie godne uwagi.

0

A nie macie po tym jakichś efektów ubocznych> Kiedys słyszałam, ze niektóry tabletki na libido powodują, ze choć ochota na seks jest to spada nam taka kondcja fiztyczna, w sensie człowiek senny i ma ochotę w zasadzie na nic J

0

nie spotkałam się z tym a od dość dawna stosuje te tabletki.

0

e chyba nie, niby czemu takie rzeczy miałyby się dziać? To ze czasem człowiek zmęczony jest to chyba naturalne, specjalnie nie wiąże tego z braniem tych tabletek, ale może ktoś faktycznie się z tym spotkał.

0

Generalnie według mnie to te tabletki powinny wlasnie wzmacniac, przeczytajcie sobie skład tego. nie wiem jak u was, ale odnośnie libido to może się trochę rozczarowałam, ale stosuje wlasnie dlatego, ze mam po tym o wiele lepsze samopoczucie, dla tego efektu według mnie warto.

0

polecam tylko najpierw kupic tylko jedno opakowanie bo u mnie to nawet pomaga, ale siostra tez stosuje i już nie jest tak zadowolona, nie wiem od czego to zależy, ale tak jest

0

Pewnie od tego jak organizm traktuje i akceptuje dane składniki, tu nie ma nic dziwnego wydaje mi się, przecież z lekami tez tak jest ze masz wiele ich wersji bo jednego działają na kogoś, a już na inną osobę nie i tak wkoło Macieju, trzeba szukać tego dobre J

0

ale fajny seksik jest po tym 😀 ja polecam łykać te tabletki tuż przed seksem, mega odlot wtedy J

0

Coś jakaś ściema bo od jakiegoś czasu stosuje i nic się nie dzieje 🙁 mnie już ne jest pisane się fajnie kochać czy jak?

0

Może trochę cierpliwości, ponoc pierwsze efekty są po tygodniu dopiero, a wiele tygodni trzeba żeby t się na dłużej utrzymało, nie wiem, dla mnie są spoko te tabletki.

0

jak odstawie to znów libido spadnie na dno?

0

możliwe, choć ja już 2 miesiąc nie biore, a kuracja trwała jakieś 3 i jest ok poki co.