jes-extender – opinie i komentarze

0

Witam wszystkich! Przeglądałem sobie wczoraj w internecie opinie na temat tego jak działa ten jes-extender bo w sumie to jestem zainteresowany jego kupnem bo z tego wszystkiego to wynika, ze naprawdę jest to skuteczne. Ale mog prosić o wasze komentarze na temat tego urządzenia? Oczywiście zwracam się z prosbą do osób, które naprawdę to stosują.

4 odpowiedzi

0

Ja miałem straszne obawy jak sobie kupowałem ten jes-extender bo niby faktycznie te wszystkie opinie w necie są całkiem niezłe,. Ale tak generalnie to wiele z nich wygląda trochę zbyt kolorowo i dlatego bałem się, ale jednak niepotrzebnie. Na efekty działania czeka się bardzo długo, ale wiadomo, metoda jest naturalna, wiec nic nie przychodzi tak po prostu z dnia na dzień. Ja jestem zadowolony z efektów działania.

0

Jeśli chodzi o mnie to bałem się nie tyle tego czy będzie działać co tego ze to może być strasznie niewygodne, ale okazuje się, ze jednak nie jest tak źle. Początkowo trochę mi to przeszkadzało, ale w miare upływi dni się przyzwyczajałem i po kilku dniach już w ogóle tego nie czułem. Jedyna wada jaka dla mnie jest jeśli chodzi o jes-extender to niestety cena. Troszkę za wysoka, ale cóż, czasem tak jest ze za skuteczne działanie trzeba słono płacić.

0

Ja wiem czy cena jest taka wysoka? Weź zobacz sobie po ile są te różne śmieszne tabletki na powiększanie penisa, które w moim przypadku nie działały, a wydawałem na nie też majątek. Tutaj kupujesz sobie urządzenie które masz na zawsze i stosujesz je wtedy kiedy ci wygodnie. Jeśli chodzi o działanie to w 3 miesiące w miarę regularnego stosowania ja mam w spodniach około 2 centymetrów więcej co dla mnie jest świetnym wynikiem.

0

Wydaje mi się, ze tu się nie ma czego obawiać ze nie działa bo ogolnie metoda wyciągania jest znana od dawna, tylko tyle ze bez takich urzadzen trzeba być chyba non stop mieć na penisie rekę i go ciągnąć…tutaj dzieje się to z automatu. Tkanka sama powolnie dorasta i to prawda, ze długo się czeka na efekt, ale jednak ostatecznie warto poczekać bo metoda jest jednak anturalna. To moja opinia, ale jednak wydaje mi się ze warto.