jes-extender – wasze opinie

0

Mogę poznać wasze opinie jeśli chodzi o urządzenie jes-extender? Ja zdaje sobie sprawę z tego, ze generalnie w necie dużo się o tym pisze, ale wiele z nich wygląda dość nienaturalnie, tak sztucznie a ja wole mieć pewność ze ti jest ok zanim wydam tyle kasy bo trochę to drogie jest.

2 odpowiedzi

0

Może i drogie, ale jeśli chodzi o mnie t byłem gotowy wydac kazda kase na to żeby penis mi się trochę pwiekszył bo to co miałem w spodniach to naprawdę jakaś masakra była…kupiłem i szczerze musze powiedzieć ze się nie zawiodłem. Jest w miarw wygodne, dyskretne, nie jest ciężkie, ale najważniejsze jest to, ze jednak działa. Po pól roku regularnego noszenia prawie 4 centymetry to jak dla mnie niebo i ziemia, mnie tam się podoba, ale wiadomo, dla innego pół roku może być za długo…

0

No długo czeka się na efekty to prawda, ale z drugiej strony metoda jest naturalna wiec tez nie można oczekiwać wielkiej petardy, czasem lepiej bc cierpliwym niż się chemią faszerować. Dla mnie wadą jest tylko to, ze w nocy to się nie chce trzymać. Co się budze rano to mam to gdzies w nogawce piżamy, ale to pewnie przez to, ze się dużo wierce i tyle…tak poza tym to jestem zadowolony.