porównanie feromonów

0

Cześć dziewczyny. Mam taki kurcze mały problem. Dopiero niedawno się dowiedziałam, że w ogóle sa też feromony dla kobiet i próbowałam sobie zrobić małe porównanie, ale jakiś ciężki mi się na coś zdecydować. Możecie mi podpowiedzieć coś skutecznego i gdzie najlepiej kupić tak w ogóle?

3 odpowiedzi

0

Heh, uśmiałam się bo miałam dokładnie tak samo, z tym ze mnie koleżanki na imprezie uswiadomily ze są feromony dla kobiet J Co do tego gdzie ja kupuje to na feromon.pl bo tam podobno są oryginalne bo to jakiś dystrybutor. Ja sobie kupiłam feromony npa dla kobiet bo są dość tanie, a działanie mnie satysfakcjinuje także ja to mogę polecić.

0

Wiesz co jest fajne jak dla mnie, jeśli oczywiście z feromonó korzystasz tylko od czasu do czasu, czyli na przukład jak chodzisz na imprezy. Na tej stronie są feromony perception i one są fajne bo w formie żelu, strasznie długo działają, a do tego 3 saszetki są za 24 zeta plus wysyłka. To jest generalnie na jakies 9 aplikacji i mnie starcza na dwa miechy. Fajne są i jak dla mnie to opłaca się.

0

No nie jest latwo cos wybrać, tez miałam duzy problem i na początku zrobiłam w sumie maly błąd bo kupiłam jakies zapachowe to spejclanie ten zapach mi się nie spdobał i lipa bo kasa zmarnowana. Potem kupiłam pheromax i z tego już jestem naprawdę zadowolona. Faceci sami do mnie nie lecą, ale jednak ja jestem bardziej śmiała i gadka lepiej idzie, a do tego te są bez zapachu to fajnie bo mogę stosować swoje perfumy. Natomiast jeśli chodzi o miejsce to ja tez kupuje na tej stronie feromony.pl/ Wole tam bo tak to ma gdzie reklamować, a w innych mieschach to cholera wie co sprzedają.