rankning feromonów

0

Znacie może jakiś ranking związany z feromonami? Już normalnie sgłupiałem kurde jeśli o to chodzi bo na rynku jest tego tak wiele, ze ciężko się na cos konkretnego zdecydować i sam nie wiem już co o tym myslec. Jak nie znacie rankingu to chociaż dajcie znać co według was będzie spoko?

3 odpowiedzi

0

Ogolnie to rankingów jest dość sporo w sieci i faktycznie ciężko jest z nich cos wywnioskować bo one często strasznie si…ę różnią jeden od drugiego. Ja ogolnie wybrałem pheromax, takie feromonki i jestem z nich zadowolony. One zostały uznane za odkrycie roku kiedyś tam czy coś takiego, nei wiem i w sumie nieważne. Stosuje i na mnie działają w każdym bądź razie.

0

Wiesz co, w sumie jak chcesz jakieś dobre feromony sobie kupićto ja ci polecam generalnie strone feromony.pl. Z tego co mi wiadomo to to jest oficjalny dystrybutor roznych feromonów na polske wiec to co można tam kupic powinno być oryginalne i skuteczne. Ja już dwa rodzaje feromonów tam kupowałem i jak na razie oba były ok.

0

Te pheromax są faktycznie niezłe, ale poszukaj sobie na tej stronie jeszcze takie feromony w żelu bo jak dla mnie to one sa po prostu kozackie. To jest dobre jak feormony stosujesz zadko, na przykład tylko na imprezy czy coś takiego bo tam kupujesz to w saszetkach, a jedna saszeta jest ja 3 rayz i tanie w sumie to jest. Mnie się podoba to ze one nie tylko sa mocne, ale jeszcze długo wytrzymują, spokojnie 8 godzin bo to zel, ale te zwykle feromony z tej strony tez sa niezle, przynajmniej te co ja kupowałem.