sklep internetowy z jes-extender ?

0

Możecie powiedzieć mi czy istnieje jakiś sklep internetowy w ogóle gdzie można sobie kupić jes-extender? Od jakiegoś czasu chodze w okół tego urzedzania bo chętnie bym sobie je kupil tylko ze nie mam zaielonego pojęcia tak naprawdę gdzie go szukac…jak ktoś wie to proszę o informacje.

3 odpowiedzi

0

No po prostu musisz to sobie kupić na stronie producenta. Ja wlasnie tam zamawiałem bo takie rzeczy to ogolnie wole kupować u źródła bo wtedy jest pewność ze produkt jest oryginalny a i ten producent daje jeszcze taka gwarancje bezpieczeństwa, wiec w razie gdyby cos tam zlego się dzialo to zawsze masz gdzie reklamować. Jak chcesz to wpisz sobie jesextender.pl w przeglądarce i tam masz zakładke zamów teraz.

0

Tak generalnie to chyba strona producenta jest tak naprawdę jedynym miejsce gdzie to można kupic, a przynajmniej mnie się tak wydaje. Cos mi swita ze jak kiedyś przeczytałem wlasnie na stronie producenta, ze oni to sprzedają tylk u siebie i nie wysylaja do innych miejsc, wiec tak wnioskuje. Osobiście kupwalem wlasnie na stronie producenta i jestem zadowolony, paczka dotarła szybko, wysyłka nie jest droga, wiec mysle ze jest ok/

0

Wydaje mi się ze nawet nie warto szukać po innych miejacha bo tak naprawę nawet jeśli znajdziesz to mzoe być podrobka, a to przecież zakładasz sobie na penisa to naprawdę chcesz nosic cos marnej jakości co może uczulacalbo nawet wykrzywiać penisa? Jak chcesz, ale ja kiedyś widziałem gdzieś indziej to było dużo taniej i przekręcona nazwa, wiec penie badziw z chin. Na jesextender.pl masz oryginalny produkt i może jest droższe, ale według mnie na zdrwiu się nie powinno oszczedzac.