skutki uboczne derminaxa ;/

skutki uboczne derminaxa ;/
5 (100%) 1 vote

Tyle słyszałem, ze tabletek i leków nie brac bez konsultacji z lekarzem, ze każdy może wywołać skótki uboczne, że teraz to nawet derminax boje się bez tego wziąć. A z tego co wiem to nie do końca lek tylko suplement. Czy ktoś z Państwa już bral te tabletki? Mieliście jakieś skutki uboczne po nich? Jakie?

Odpowiedzi:

  1. Z tego co mi wiadomo to derminax jest naturalny więc raczje nie powinno się nic strasznego dziać. Jak dla mnie to nie masz się co obawiać. Ja brale te tabletki i nic mi nie było. Podziałao tylko na pryszcze, znaczy tam gdzie miało i tyle. No chyba, ze uczulony an coś jesteś to może różnie być

  2. Jak j brałam to mi się dziwne wypieki na twarzy porobiły. Nie wiem cz to od tych tabletek, ale po kilku dniach przeszlo. Wydaje mi się, ze to była taka reakcja na to, ze coś nowego na trądzik wzięłam. Znaczy wiesz, ze tak to zaczęło działać a moja twarz się buntowała. W sumie to nie wiem tak tylko się domyślam

  3. Ja to nie miałam żadnych skutków ubocznych, ale widziałam, ze u koleżanki zaczeły się dziwne krosty pojawiać. Z tego co mi wiadomo to ona jest an coś uczulona i nie mogla dlatego tego brac. Wydaje mi się, że jak nie jesteś uczulony to nic ci nie będzie. Skoro u mnie nic złego się nie działa, a wiem że mogę brac wszystkie leki bez obaw bo nie mam alegrii.

Dodaj komentarz