zamówienie jes-extender

0

Czy ktoś może mnie oświecić jak się składa zamówienie na jes-extender? Chodzi w sumie o to, ze byłem już na wielu stronach gdzie ludzie piszą co o tym mysla i w ogole, ale bigdzie nie ma zadnego linku do tego gdzie i jak to kupić…bardzo bym chciał sobie zamówić tylko potrzebuje pomocy gdzie.

4 odpowiedzi

0

Trzeba było zacząć od poszukania producenta bo z tego co mi wiadomo to się robi właśnie na jego zstronie, w sensie ze tylko tam to można kupić. Tak zresztą jest chyba najbardziej bezpiecznie bo przynajmniej wiesz ze kupujesz produkt oryginalny, nie powinno uczulać i nie zrobić krzywdy, a nawet jeśli będzie cos nie tak to masz gdzie rejlamować. Takie jest moje zdanie.

0

Ta strona prducenta to jesextender.pl bo kolega wyżej nie napisał tego adresu. Co do samego składania zamówienia to edług mnie jest to dość proste. Po pierwsze musisz sobie wybrać model urządzenia bo masz jedno na penisa mniejszego do 17cm, a drugie na większego do 24 cm chyba. Potem wpisujesz swoje dane do wysyłki, wybierasz forme zapłaty i już. W moim przypadku paczka dotarła gdzieś w 48h, wiec mysle ze spoko, nie czekłąme dług.

0

Te urządzenia na stronie producenta to kosztują 579zł za mniejsze i 799 za większe, a jeśli chodzi o wysłke to przy płatności z góry masz 10zł, a jak chcesz za pobraniem to 15zł. Jest jeszcze opcja wysłania poza granice polski to wtedy się płaci 30zł i wydaje mi się, ze wysokość tej opłat nie jest zalezna od tego do jakiego kraju chcesz wysłać.

0

Fajtycznie ja też uważam, że na jesextender.pl to jednak najlepiej zamówić, tym bardziej, ze swego czasu czytałem o tym, ze na rynku pjawia się wiele tanich podróbek i nawet sam raz na coś takiego trafiłem. Nie wiem jak ty, ale ja bym się bał kupować chińskiego badziewia bo to się na penisa nakłada i jakiś chinol miał to w łapach to az mnie ciary przechodzą. Oczywiście twoja sprawa, ale strona producenta wydaje mi się ze jest najlepszym miejsce na zakup.