Probolan 50 – czy jest skuteczny?

probolanProbolan 50 to suplement zwiększający masę mięśniową. Oprócz tego produkt przyśpiesza metabolizm, poprawia kondycję i wytrzymałość. Poza tym osoba, która go stosuje ma mieć więcej energii.  Suplement skierowany jest zarówno do osób, które uprawiają sport wyczynowo, jak również dla tych, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną.

Suplement działa na bazie epihydroksytiolanu. Jest to substancja, która pobudza przysadkę mózgową do wytwarzania hormonu odpowiedzialnego za metabolizm. Produkt zwiększa ilość produkowanego testosteronu. Na stronie internetowej można przeczytać informację, że można zwiększyć czterokrotnie ilość wytwarzanego testosteronu w trakcie kuracji trwającej miesiąc.

Według producenta środek jest bezpieczny. Mogą go stosować także osoby trenujące wyczynowo sport, ponieważ jego skład oparty jest tylko na bazie środków organicznych. W składzie nie ma substancji zakazanych przez międzynarodowe organizacje sportowe. Pierwsze efekty stosowania w postaci większej ilości testosteronu powinny być widoczne już po dwóch dobach.

Są trzy warianty stosowania Probolanu 50. Pierwsza opcja to stosowanie produktu przez pięć tygodni. W pierwszym tygodniu zażywa się 1 kapsułką, w drugim zwiększa do 2, a w trzecim do 3. W czwartym znowu zmniejsza do 2, a w piątym do 1. Drugi wariant trwa 10 tygodni. Zaczyna się od dwóch kapsułek w pierwszym tygodniu.

Następnie przez siedem tygodni bierze się po 3 kapsułki, w dziewiątym tygodniu 2, a w ostatnim 1. Trzecia opcja trwa 16 tygodni. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie.

Strona produktu

Probolan 50 - opinie użytkowników:

  1. o ja pieprzee!! podeśle wam tutaj coś na temat probolanu, co udało mi sie dosłownie przed chwilą znaleźć, powinniscie to pzreczytac, rozpowszechnijcie innym bo coś czuję ze ten link długo tu nie pozyje;/!! co za kraj, co za panstwo?!!

  2. wielki plus za to, ze pompa szybko po tym łapie, tak to jest przeciętnie według mnie, ale ta pompa kozacka i z tego powodu warto bo można ostro pakowac i szybciej na wadze przybrać

  3. Z polecenia kumpla to sobie kupiłem i musze powiedzieć ze działa,m ale nie tak jak mi mówili, ze efekty po 2-3 dniach…po miesiącu faktycznie widać było moc, ale jest ok.

  4. W zadzie jakby nie cena to naprawdę byłoby super, ja na siłke strasznie dużo wydaje i na ten suplement musze już ostro pasa zaciskac, ale w sumie warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>