Blakoe Ring – czy warto nabyć?

blakoe ring[kkstarratings]Blakoe Ring to pierścień energetyczny wynaleziony przez doktora Roberta Blakoe. Długo nie było wiadomo jak działa te urządzenie, lecz rozwój dzisiejszej medycyny jest już w stanie to wyjaśnić. Produkt wykorzystuje zjawisko elektryczności, a dokładniej elektrodynamiki stymulując krążenie krwiobiegu. Jest zdaniem producenta nie tylko dobry na chwilowe działania, lecz leczy również takie schorzenia jak impotencja czy nietrzymanie moczu. Produkt ten jest bardzo łatwy zdaniem producenta w użyciu, a obsługa czy utrzymanie go nie stanowi większego problemu.  Jest również niewidoczny dla innych osób, więc nikt nie musi wiedzieć skąd dana osoba bierze energię. Pozostaje anonimowa, co dla większości osób jest wielka zaletą.

Produkt spełnia standardy zgodne z wymaganiami European Medical Devices Directive, oraz zarejestrowany jest w australijskim rejestrze Australian Register of Therapeutic Goods (T.G.A) AUST L 63735 jako narzędzie medyczne klasy pierwszej. W Internecie krąży sporo pozytywnych opinii na temat tego przyrządu. Producent chce trafić do mężczyzn zarówno z zaburzeniami prostaty jak i dla osób chcących powiększyć swojego członka.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Blakoe Ring - opinie z forum:

  1. produkt kupiłem ze względu na problemy z erakcją. W moim wieku to tabletki nie pomogą, ojj nie. Powiem szczerze ze troche sie bałem, bo to cacko ma coś z elektrycznością. Poz ałożeniu jednak wszystie moje obawy odeszły w zapomnienie, a podczas seksu było bosko jak nigdy (przynajmniej ja nie pamietam kiedy było tak przyjemnie). MOjej żonie chyba też się podobało

    Odpowiedz

Dodaj komentarz