Fleshlight – czy warto zakosztować przyjemności?

Oryginalny Fleshlight

[kkstarratings]Nowoczesna sztuczna pochwa, która wyznacza nowy trend wśród produktów z kategorii masturbatory. Pochwa jest skonstruowana z najlepszych materiałów, które zapewnią duże według producenta doznania podczas użytkowania.

Producent gwarantuje, że tylko z produktem Fleshlight można osiągnąć maksymalna dawkę przyjemności zbliżoną do realnego stosunku z partnerem. Fleshlight zbudowany jest z kilku części, które wykonane są z materiałów najwyższej według producenta jakości. W zestawie mamy elementy takie jak gumową pochwę o miłym w odczuciu ze specjalnymi wypustkami zwiększającymi stymulacje oraz elegancki pojemnik z nakrętką.

Aby oferta tego produktu była jak najobszerniejsza, producent Fleshlight zdecydował się na wprowadzenie kilkunastu modeli o następujących nazwach: Pink Lady Vortex, Pink Mouth Original, Lady Super Ribbed, Pink Stealth Original, Vibro Pink Lady Touch oraz wiele innych.

Wszystko to po to, aby każdy potencjalny klient mógł dostosować sztuczną pochwę pod swoje wymagania. Ceny modeli wahają się od 230 zł do ponad 350 zł. Fleshlight zebrał ogromną rzeszę zwolenników na całym świecie, co widać po bardzo dużej ilości sprzedaży tych właśnie modeli.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Fleshlight - opinie z forum:

 1. są to zdecydowanie najlepsze masturbatory dla faceta dostępne na rynku. ostatnio sam miałem przyjemność taki zamówić i powiem wam tylko, że czasami nie widzę różnicy między tym czymś a moją dziewczyną. Mogę ją przynajmniej czasami odciążyć;D

  Odpowiedz
 2. o tej pochwie marzyłem odkąd pamiętam i wreszice ostatnio mogłem sobie na nią pozwolić.; Wybrałem tą jesse jane co za ciacho hmm;D kupiłem kiedyś jakąś sztuczną pochwę, ale nie umywa się pod każdym wzgledem do tej. klasa światowa pod względem wykonania jak i przyjemności, któą zapewnia. chyba sie uzależniłem 😉

  Odpowiedz
 3. no jest całkiem w porzadku. Przydaje sie jak ma sie chwilowy brak kobiety. Ale jak dla mnie material z ktorego jest wykonana mogłby byc lepszy;p

  Odpowiedz
 4. Dobry produkt projektanci naprawdę wiernie odtworzyli waginę, trzeba tylko pamiętać o jakims poślizgu, świetna sprawa na samotne wieczory.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz