Penimax – czy warto zamówić?

penimax[kkstarratings]Penimax to suplement mający na celu powiększenie rozmiarów penisa. Według producenta pierwsze efekty zaobserwować można już po 5 dniach od daty pierwszego użycia. Maksymalne zwiększenie członka za pomocą tego specyfiku to 30% zarówno w długości, jak i w grubości. Produkt ten wywołuje powiększenie się naczyń krwionośnych, co z kolei skutkuje zwiększeniem się penisa mężczyzny po określonym okresie stosowania (zależnym od uwarunkowań biologicznych każdego mężczyzny).

Penimax wyprodukowano jedynie z naturalnych, ziołowych składników, dzięki czemu można stosować go bez obawy o swoje zdrowie. Głównymi składnikami są: woda, olej sojowy, olej ryżowy, miłorzęb japoński, aloes. Stosowanie kremu polega na jedno lub dwukrotnym posmarowaniu całego penisa (wraz z napletkiem) codziennie. Kluczem do sukcesu w używaniu kremu jest systematyczność.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

Penimax - opinie z forum:

 1. jest ok, pierwsze efekty widzę już po jakichś 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji, zobaczymy, co bedzie później. Cena mogłąby być trochę niższa, ale jak na razie nie żałuję wydatku.

  Odpowiedz
 2. produkt jest jednym ze skuteczniejszych na rynku. W ciagu jakiś 8 tygodni przybyło mi jakieś 1,5 cm więc produkt to nie ściema.

  Odpowiedz
 3. Hej chce powiekszyc wacka i czytam jedni pisza że to nie prawda a inni że to działa jak jest naprawde i które tabletki Sa najlepsze

  Odpowiedz
 4. Stosowałem ten krem i działa mam grupszego i dłuższego i tak po za tym będę go stosował jeszcze raz. Żeby zaczął działać trzeba go wytrzeć w skórę penisa porządnie wcieraj go do momentu aż zrobi się skura prawue sucja i bedziesz czuł erekcję wystarczy porządnie wcierac a masz mega doznania

  Odpowiedz

Dodaj komentarz