Penis XL – czy to działa i jest opłacalne?

penis xl[kkstarratings]Penix XL jest suplementem diety, środkiem opartym na substancjach naturalnych, który wpływa na powiększenie członka oraz większy popęd płciowy. Główną właściwością, dzięki której produkt pomógł już sporej ilości mężczyzn jest działanie wspomagające napływ krwi do członka, co z kolei powoduje trwałe rozszerzenie ciał jamnistych tam zawartych. Stosując produkt w dłuższym okresie czasu liczyć można na zwiększoną długość penisa, jego szerokość oraz większą erekcję.

Zażywanie preparatu odbywa się poprzez zaaplikowanie 2 tabletek dziennie oraz popicie wodą. Dla zmaksymalizowania efektów można stosować go również pół godziny przed stosunkiem. Jedno opakowanie preparatu starcza na 1 miesiąc. Składnikami Penis Xl są substancje pochodzenia roślinnego.

Tak samo, jak w przypadku stosowania każdego innego suplementu diety efekty stosowania zależą w dużym stopniu od konkretnych uwarunkowań osób zażywającyc dany specyfik. Średnio po około miesiącu mężczyźni odnotowują wyraźnie powiększoną oraz twardszą erekcję, natomiast powyżej 2 miesięcy pojawiają się pierwsze efekty powiększania penisa. Stąd też dla uzyskania zadowalających rezultatów producent zaleca skorzystanie z co najmniej 4 opakowań.

Dla wzmocnienia efektu zaleca się przyjmowanie suplementu w połączeniu z aktywnością seksualną. Na temat możliwych skutków ubocznych przeczytać można na stronie sprzedawcy. Efekty stosowania preparatu są trwałe, jednak już po skończeniu kuracji warto powtarzać ją, aby wzmocnić uzyskany już efekt.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Penis XL - opinie z forum:

  1. hehe penis xl był moim pierwszym wyborem jeśłi chodzi o powiększenie mojego małego przyjaciela. I ostatnim. Dobrze, ze nie zdecydowałem się an żadne drogie ekstendery, bo i tutaj widać różnicę. Pen jest większy o ok 2-3 cm, a to dla mnie robi różnicę. Dla mojej dziewczyny też ;D

    Odpowiedz
  2. Ja bralem penis no i teraz moj mały nie jest juz taki mały;p minus jednak za cene. Kuracja jest długa a cena jednego opakowania spora no i jeszcze przesyłka. Za duzo..

    Odpowiedz
  3. Produkt ten jest wart zakupu i regularnego stosowania gdyż często mi stoi długo jest twardy a i z czasem się rozrasta – pełna rozkosz i zadowolenie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz