Pro Long System – czy działa w taki sposób, do jakiego został stworzony?

Opakowanie Pro Long System
Opakowanie Pro Long System

Pro Long System to urządzenie, które jak twierdzi producent ma powiększyć rozmiary penisa. Produkt skierowany jest do mężczyzn, którzy szukają czegoś, co pomoże im wydłużyć i pogrubić członka. Ponadto urządzenie mogą stosować mężczyźni, którzy mają krzywego członka i chcą go wyprostować.

Powiększenie penisa jest głównym zadaniem tego ekstendera, ale z jego pomocą można również wzmocnić i wydłużyć erekcję oraz zwiększyć objętość wytrysku. Działanie urządzenia polega na rozciąganiu członka poprzez rozszerzenie komórek, z których zbudowane jest prącie.

ProLongSystem mogą stosować wszyscy mężczyźni, którzy nie mają większych problemów ze zdrowiem. W przypadku chorób warto przed zakupem urządzenia skonsultować się z lekarzem. Producent nie określa, jak długo w ciągu dnia powinno stosować się ekstender, ale zwraca uwagę, żeby na początku nie przesadzać z ilością ćwiczeń.

Należy stopniowo wydłużać czas stosowania urządzenia. Po każdym użyciu należy ProLongSystem umyć wodą z niewielką ilością mydła, a następnie je powycierać.  Pierwsze widoczne efekty stosowania ekstendera powinny się pojawić po kilku tygodniach, od rozpoczęcia kuracji.

Według producenta powinno się stosować urządzenie przez pół roku. Jak pokazują badania na pewnej grupie mężczyzn (grupa liczyła 180 osób, średnia wieku to 26 lat) można powiększyć penisa o kilka centymetrów. W przypadku tej grupy średnia wartość, o jaką członek się powiększył to około pięć centymetrów.

Stosując urządzenie nie trzeba dodatkowo zażywać suplementów na powiększenie penisa, ale oczywiście można się nimi wspomagać.

Pro long system – dzisiaj 13.07.24 – 50% taniej

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]