Ultra slim – czy naprawdę działa tak skutecznie?

Opakowanie ultra slim
Opakowanie ultra slim

[kkstarratings]Ultra slim jest skierowany do osób, które chcą schudnąć.  Głównym działaniem suplementu jest zwiększenie tempa przemiany materii. Ponadto preparat redukuje tkankę tłuszczową oraz zmniejsza apetyt. Poza tym osoba, która stosuje ten preparat ma więcej energii i ma większe możliwości fizyczne.

Według zapewnień producenta suplement jest na bazie składników naturalnych i został stworzony przez zespół składający się z lekarzy, biochemików i dietetyków. Z racji tego, że produkt ma w swoim składzie substancje pochodzenia naturalnego nie powinien powodować skutków ubocznych, o ile nie przekroczy się zalecanej dawki.

Należy przyjmować suplement dwa razy w ciągu dnia po jednej kapsułce. Najlepiej pierwszą kapsułkę zażyć trzydzieści minut przed śniadaniem, a drugą przed obiadem. Należy również pamiętać, żeby kapsułkę popić dużą ilością wody.

W skład suplementu wchodzą substancje takie jak: tyrozyna (hamuje łaknienie i wchłanianie się tłuszczu oraz poprawia wydolność organizmu), piperyna (wspomaga trawienie pokarmu poprzez zwiększenie ilości wytwarzanych soków trawiennych), wyciąg z zielonej herbaty (zwiększa przemianę materii, jest bogata w antyoksydanty), wyciąg z gorzkiej pomarańczy (oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji, zwiększa metabolizm oraz zmniejsza łaknienie) oraz kofeiny.

Suplementu nie powinny zażywać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Ponadto osoby mające problemy z sercem lub nadciśnieniem powinny się najpierw skonsultować z lekarzem.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Ultra Slim - opinie z forum:

  1. właściwie to musze szczerze przyznać, ze to do daje efekty podobne do tego jak się stosuje diete na 1000 kalorii, ale mniejszym kosztem, całkiem całkiem są te tabletki

    Odpowiedz
  2. Początkowo się trochę zawiodła nam tym, ale z czasem okazało się, ze to jednak działa, tylko potrzeban jest cierpliwość, fajnie ujędrnia ciałko, za to duzy plus.

    Odpowiedz
  3. W zasadzie całkiem niezłe tabletki, ja do tego dobrałam fajna diete i sporo cwiczen i wydaje mi się, ze faktycznie pomaga spalac te paskudne kilogramy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz