Black Stone Spray – czy jest warty zakupu?

black stone spray[kkstarratings]Black Stone Spray to środek, który odpowiada za przedłużenie stosunku płciowego oraz powstrzymanie przedwczesnego wytrysku. W opinii mężczyzn, którzy skusili się na jego zakup spowodował on też znaczący wzrost erekcji, a co za tym idzie poprawę stosunku seksualnego zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Działanie opisywanego preparatu polega na osłabieniu ciał jamnistych, czyli naczyń krwionośnych penisa, przez co staje się on po trochu znieczulony, przy jednoczesnym ciągłym napływie krwi do penisa i utrzymaniu go w silnym wzwodzie.

Składnikami black Stone Spray są HYPERICUM PERFORATUM i AVENA SATIVA, które to odpowiadają za wyżej opisywane funkcje, jakie środek spełnia. Sposób użycia preparatu jest następujący: stosować 2 do 5 psiknięć na obszar całej długości penisa na około trzydzieści minut bezpośrednio przed stosunkiem.

Skutki uboczne nie występują, jednak przed użyciem należy upewnić się, że nie jest się uczulony na jakikolwiek składnik sprayu ani nie ma się na niego nadwrażliwości. W przypadku wystąpienia swędzenia, wysypki lub innych objawów należy przestać stosować preparat. Black stone spray według producenta odpowiada za poprawę życia seksualnego tysięcy związków w Polsce i dużo więcej na całym świecie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Black Stone Spray - opinie z forum:

  1. BSS kupiłem, bo moja panna żartowała z moich krótkich dystansów ;( sie zdziwiła, kiedy ostatnimi czasy weszłem w nią spsikany tym produktem ;D

    Odpowiedz
  2. produkt z całą pewnością umożliwia dłuższy stosunek płciowy. Fakt, ze jest on bogaty w mniejszą ilość doznań, no ale coś za coś niestety

    Odpowiedz
  3. Black Stone zmienia życie seksualne i to nie jest chwyt marketingowy, mój facet miał ciągły problem z przedwczesnym wytryskiem, ja zapomniała co to orgazm, a teraz kochamy się około 20 minut.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz