BTB – czy jest warty zakupu?

btb[kkstarratings]BTB jest feromonem, który uzyskał laur konsumenta i został odkryciem roku 2010. Produkt ten można opisać, jako mieszanka wielu silnie pobudzających związków, które oddziałują zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn. Środek w przeciwieństwie do Pheromax’a wpływa również (oprócz działania na tle seksualnym) na nasze stosunki z innymi ludźmi, na to jak nas postrzegają. Kobiety i mężczyźni, którzy zdecydują się użyć BTB mogą odczuć większe zainteresowanie ze strony społeczeństwa, większą uwagę.

BTB potęguje również doznania erotyczne, jeśli osoba, któa zaaplikowała sobie ten specyfik znajduje się w bliskiej odległości ze swoim partnerem. Socjalne oddziaływanie feromonów pozwoli osobom, z którymi toczy się rozmowę otworzyć się przed nami, będą czuć się komfortowo.

Podsumowując, według producenta feromony te wpływają na dobre kontakty z innymi, zwiększone zaufanie, zainteresowanie osobą, która zaaplikowała specyfik, pobudzenie, dobre samopoczucie, poważanie w środowisku oraz znaczne zwiększenie podniecenia seksualnego w sytuacjach intymnych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Feromony BTB - opinie z forum:

  1. używam ich często na róznych wyjściach np do pracy lub na uczelnię i sprawdzają się spoko pod względem socjalnym tzn mam wrażenie że skupiam uwagę większej ilości osób. Troszkę gorzej działają pod wzgledem seksualnym jak dla mnie, ale może tylko mi się tak zdaje, bo nigdy nie miałem śmiałości do kobiet ;/

    Odpowiedz

Dodaj komentarz