Chikara – czy opłaca się ją kupić?

chikara[kkstarratings]Produktem, któremu poświęcony jest ten raport jest Chikara.

Specyfik jest feromonem o typowo socjalnym charakterze i sposobie działania. Przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn. Oznacza to, ze może być z powodzeniem używana podczas spotkań towarzyskich, biznesowych, czy też w praktycznie każdej sytuacji naszego życia, w której mamy kontakt z innymi ludźmi. Produkt jest mieszanką siedmiu różnych feromonów o stężeniu 0,667 mg/ml. Jest to jedno z największych stężeń czystych feromonów występujące w afrodyzjakach. Jedno opakowanie zawiera 10 ml feromonu.

Producent podaje, że dwie aplikacje w ciągu dnia wystarczą, aby otaczający ludzie zaczęli być bardziej ufni oraz podatni na wpływy osoby stosującej Chikarę, kobiety zwracały większą uwagę na daną osobę, natomiast mężczyźni obdarzali większą dozą szacunku oraz zainteresowania.

Produkt cechuje się silnym oraz eleganckim męskim zapachem, który sprawdza się w kontaktach z kobietami. Jedno opakowanie wystarcza według producenta na 226 aplikacji, a wiec przy codziennym stosowaniu wystarczyć powinno na więcej niż pół roku. Produkt stosować można na skórę oraz na ubranie. Więcej na temat produktu dowiedzieć się można poprzez odwiedzenie strony sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Chikara - opinie z forum:

  1. kupiłem na feromony.pl; kontakt super, przesyłka na drugi dzień, tak jak mówił poprzednik zapach powala:D wrócę z rezultatami

    Odpowiedz
  2. kupiłem to bez wiekszego przekonania.chciałem miec wieksze powodzenie u dziewczyn bo z natury ejstem nieśmiały no i co moge powiedziec w jakims stopniu działa a na pewno wpływa na moją samoocene.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz