Penis Plus – czy to się opłaca?

penis plus[kkstarratings]Penis Plus jest opaską rozciągającą penisa. Zasada działania jest prosta. Dla zapewnienia bezpieczeństwa materiały wszystkie elementy wykonane są z dobrej jakości materiału, który nie powoduje przetarć czy innych niepożądanych skutków (podane za producentem). Całość nie posiada żadnych twardszych materiałów. Produkt posiada regulator siły napięcia paska, wiec można go dostosować do własnych potrzeb. Według producenta nie powoduje niewygody podczas codziennych czynności oraz przy siedzeniu. Przy rozciąganiu nie powoduje żadnego bólu.

Produkt można używać, na co dzień. W zestawie znajdziemy szczegółową instrukcję w tradycyjnej formie oraz CD z poradami, pudełeczko na wszystkie elementy oraz roczną gwarancję. Według producenta jest on idealny dla osób ceniących sobie efektywność i prostotę obsługi. Firma produkująca chce przyciągnąć klientów, którzy nie szukają zbyt skomplikowanych urządzeń, ale nie chcą długo czekać na efekty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Penis Plus - opinie z forum:

  1. niezły bajer hehe. z jego pomocą udało mi się ostatnimi czasy zwiększyć rozmiar pena o jakieś 3-4 cm (nie wiem dokładnie bo nie mierzyłem). Długo jednak musiałem namyślać się na niego bo ta cena, ehh sami wiecie 😉

    Odpowiedz
  2. jest dość drogi, ale wart swojej ceny. jak dla mnie bije na głowe te wszystkie kremy, maści i pompki do penisa. mój mały dzięki temu cacku wreszcie zmężniał ;D

    Odpowiedz
  3. Stosuje ponad miesiąc mój penis ma 2 cm wiecej wiec nie poraza ale nie zniechęcam się widac ze dziala wiec przy dlugim stosowaniu może będzie lepiej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz