Male Edge – czy to się opłaca?

male edge[kkstarratings]Male Edge to urządzenie, którego głównym zadaniem jest powiększenie penisa, zarówno jego długości jak i grubości. Przyrząd działa w oparciu o metodę trakcji penisa, która to z kolei gwarantuje trwały przyrost penisa. Penis „potraktowany” opisywanym przyrządem staje się bardzo powoli rozciągany, co z kolei zmusza komórki w nim zawarte do podziału i mnożenia się. Takie działanie prowadzi w rezultacie do powiększenia penisa.

Trakcja nie jest zjawiskiem nowym. Lekarze od dawna używają jej do wydłużania kończyn lub palców. Podobnej metodyki działania używają również niektóre plemiona do wydłużania szyi, powiększania ust i innych elementów na ciele. Efekty używania urządzenia są trwałe.

Udowodniono, że Male Edge połączony ze stosowaniem Penilarge dają bardzo dobre efekty.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Male Edge - opinie z forum:

  1. choc produkt jest dość drogi, to płaci się w tym przypadku za realne korzyści osiągane z używania go. Tak było w moim przyapdku i poleciłem go już dwóm znajomym, którzy również przymierzają się do zakupu. panowie żadne tabletki nie powiększą wam penisa, tutaj działąją tylko ekstendery

    Odpowiedz

Dodaj komentarz