Powiększenie penisa – czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? Kilka faktów

Według niedawno przeprowadzonych badań tylko połowa mężczyzn jest zadowolona z wielkości swojego członka. Druga połowa nie jest zadowolona i chciałaby powiększyć swojego penisa. To, że 50 % mężczyzn nie jest usatysfakcjonowanych rozmiarem swojego przyrodzenia nie znaczy, że aż tyle faktycznie ma za małego. Wielu mężczyzn trochę wyolbrzymia problem. Jest to spowodowane tym, że aktorzy filmów porno mają się, czym pochwalić. Raczej nie znajdzie się filmu, w którym aktora ma małego penisa. Poza tym mężczyźni chcą powiększyć swojego penisa, dlatego, że chcą zaimponować i podobać się płci przeciwnej.

Poza tym uważają, że większy penis pozwoli im w pełni zaspokoić swoją partnerkę. Człowiek w większości uważa, że im większe tym lepsze i dlatego mężczyznom zależy na jak największym członku. Często też zdarza się, że mężczyzna, który uważa, że ma za małe przyrodzenie wpada w depresję.

Unika kontaktów z ludźmi, a zwłaszcza z kobietami. Nie mówiąc już o życiu erotycznym. Przeważnie z obawy, że kobieta go wyśmieje lub w pełni nie zaspokoi rezygnuje całkowicie z seksu. Takich historii możemy przeczytać sporo na forach tematycznych. Zazwyczaj są to młodzi ludzie, którzy dopiero w chodzą w dorosłe życie.

Chociaż starsi mężczyźni też się zdarzają. Co wtedy? Z racji tego, że problem jest bardzo powszechny powstaje coraz więcej metod i produktów, dzięki którym można powiększyć swojego penisa. Trudno powiedzieć, która metoda jest tak naprawdę skuteczna. Trzeba samemu się przekonać i dobrać dla siebie właściwą.

Na pewno trzeba zdawać sobie sprawę, że raczej ciężko będzie znaleźć taki produkt, który pozwoli powiększyć swoje przyrodzenie o 100 %. Bardziej realne jest powiększenie rozmiarów o jakieś 30 %. Do wyboru jest wiele sposobów. Te mniej inwazyjne, czyli różnego rodzaju kremy, żele, tabletki na powiększanie penisa.

Są to produkty, które nie powiększą od razu członka, tylko stopniowo, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Można także zdecydować się na urządzenia powiększające penisa jak pompki. W Internecie można również znaleźć ćwiczenia na rozciąganie penisa. Dla bardziej odważnych jest także możliwość operacyjnego powiększenia penisa.

Jest to metoda raczej dla osób, które faktycznie mają bardzo małego członka. Nie wszyscy też mogą mieć taka operację, dlatego lepiej zdecydować się na mniej inwazyjne metody, jak tabletki na powiększenie penisa. Jednym z najbardziej popularnych i polecanych przez innych jest Xtrasize. Są to tabletki na powiększanie penisa. Efekty stosowania powinny być widoczne po około dwóch miesiącach kuracji.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Wasze komentarze:

  1. mnie moja partnerka rzucila bo stwierdzila ze mam za małego wiec przeczulenie męzczyzny na punkcie członka wcale nie jest takie bezpodstawne. Po tym jak mnie rzucila postanowilem zrobic cos ze swoim penisem. zdecydowałem sie na xtrasize i nie żałuje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz