Długość penisa – czy w oczach kobiety ma znaczenie?

Jak się okazuje prawie każdy mężczyzna uważa, że prawdziwy facet powinien mieć dużego penisa, dlatego długość penisa jest tak bardzo ważna. Spora część kobiet nie rozumie, dlaczego mężczyźnie tak na tym zależy, tak jak mężczyzna nie rozumie, czemu kobieta chce za wszelką cenę mieć duży biust.Kiedy można powiedzieć, że penis ma odpowiednią długość? Teorii jest sporo. Jedni mówią, że jest to 13 cm, a inni, że 15 cm. To, że ta wielkość nie jest dokładnie sprecyzowana powoduje, że wielu mężczyzn, mimo, że ich członek nie jest małych rozmiarów uważa, wręcz odwrotnie.

Nawet badania mówiące, o tym, że do pełnego zaspokojenia kobiety wystarczy penis o długości 10 cm nie są przekonywujące. Mężczyzna, który uważa, że ma małego członka lub faktycznie ma małego nie musi się z tym pogodzić. Może coś z tym zrobić, ponieważ w dzisiejszych czasach jest spory wybór produktów oraz sposobów, które pozwalają powiększyć członka o kilka centymetrów.

Można zdecydować się np. na suplementy w wersji tabletkowej. Mówi się, że to jedna z najskuteczniejszych i zarazem mało inwazyjnych metod. Do najbardziej polecanych tego typu suplementów zalicza się Xtrasize. Jest to typowy środek na powiększenie penisa. Jego działanie polega na rozszerzeniu ciał jamistych znajdujących się w penisie.

Jak zapewnia producent suplement jest na bazie składników naturalnych, więc nie powinien spowodować skutków ubocznych. Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę, że większość metod nie da natychmiastowych efektów. Trzeba na nie trochę poczekać, ale dzięki temu będą trwalsze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]