Jak przedłużyć stosunek i cieszyć się dłuższym seksem?

Podobno według badań mężczyzna może uprawiać seks maksymalnie przez siedem minut. Często zdarza się, że nawet te siedem minut nie jest osiągalne. Dlatego wielu mężczyzn zastanawia się jak przedłużyć stosunek. Często to, że mężczyzna szybko dochodzi jest spowodowane problemem z przedwczesnym wytryskiem. Mówimy o nim wtedy, gdy stosunek trwa krócej niż minutę lub gdy partner dochodzi w trakcie gry wstępnej. Powszechnie uważa się, że jest to problem młodych mężczyzn, którzy dopiero zaczynają swoje życie seksualne. Faktycznie większa część osób mających problemy z przedwczesnym wytryskiem to młodzi mężczyźni, ale nie tylko.

Bardziej doświadczeni mężczyźni też mają z tym problemem. Może nie z przedwczesnym wytryskiem, ale z szybkim dochodzeniem. Szybkie dochodzenie powoduje, że partnerka nie jest do końca usatysfakcjonowana. Wiadomo, że kobieta potrzebuje więcej czasu, dlatego problem jak przedłużyć stosunek jest bardzo powszechny.

Są różne sposoby. Jednym z nich są suplementy na przedłużenie stosunku. Do najbardziej polecanych należy Climax Control. Jest to naturalny suplement, więc nie powinien powodować skutków ubocznych. Należy go zażywać dwa razy w ciągu dnia po jednej tabletce. Jako element wspomagający kurację suplementem można stosować różne ćwiczenia opóźniające wytrysk.

Poza tym ważne jest żeby mężczyzna mógł kontrolować, kiedy nastąpi punkt kulminacyjny, Kiedy będzie wstanie wyczuć punkt kulminacyjny łatwiej będzie mu przedłużyć stosunek wyciągając na chwilę członka.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. ciekawy artykul. Mi sie zawsze wydawalo, ze moje 5-6 minut to jest za krótko i mialem z tego powodu kompleksy;p a tu sie okazuje ze srednio stosunek trwa 7 minut. Teraz moj stosunek wydłuzyl sie o kilka minut bo biore climaxa. do tego erekcja jest lepsza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz