Jak zwiększyć wytrysk i zostać demonem seksu?

Według statystyk podczas jednego wytrysku mężczyzna jest wstanie wydzielić od czterech do sześciu mililitrów nasienia, w której znajduje się około pięćset milionów plemników. Jednak wielu mężczyzn taka ilość nie zadawala i często szukają sposobów jak zwiększyć wytrysk. Poza tym im mniejsze są przerwy pomiędzy stosunkami tym mniejsza jest ilość wytwarzanej za jednym razem spermy. Zdarza się także, że mniejsza ilość spermy spowodowana jest stresującym okresem, złym stylem życia w tym niezdrową dietą. Ilość nasienia jest dla mężczyzny bardzo ważna.

Po pierwsze znacznej część mężczyzn większa ilość spermy pozwala poczuć się bardziej męsko. Po za tym większy wytrysk wiąże się z dłuższym stosunkiem i większym orgazmem, a co wiąże się z większymi doznaniami seksualnymi zarówno u mężczyzny, jak i u jego partnerki.

Często większa ilość spermy wiąże się z większą szansą na zapłodnienie. Ponieważ zazwyczaj im większy jest wytrysk tym więcej jest wytwarzanych plemników. Wymienione wyżej zalety większego wytrysku są zazwyczaj powodami, które skłaniają mężczyznę do poszukiwania sposobów jak zwiększyć wytrysk.

W Internecie można znaleźć sporo porad jak temu zaradzić. Zaleca się min. zmianę diety, pozbycie się nadwagi, czy ćwiczenie mięśni Kegla. Bardziej skuteczne są jednak suplementy, których głównym zadaniem jest zwiększyć objętość wytrysku. Jednym z najbardziej polecanych jest Maxatin.

Jego głównym działaniem jest powiększenie ilości wytwarzanej nasienia. Należy go zażywać dwa razy dziennie po jednej tabletce. Efekty powinny pojawić się w miarę szybko.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. Chyba cos w tym jest jak, ze jak ma sie nadwage i je sie nie zdrowo to spermy jest mniej. Ja to zauwazylem jak troche sie zaniedbalem i przytylem. Teraz jem zdrowiej, troche sie odchudziłem no i biore maxatin i spermy znowu jest wiecej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz