Relationship Magic – czy opłaca się go kupić?

relationship magic[kkstarratings]Według niektórych osób tego preparatu nie można mylić z tradycyjnymi środkami feromonowymi. Zawiera on 0,030% najaktywniejszych feromonów, czyli Androstenol, Androstenon oraz Androsteron, w takich proporcjach, jakie jest w stanie wytworzyć ludzkie ciało. Dzięki tym składnikom łatwiej (zdaniem producenta) nawiązuje się znajomości, poprawia pewność siebie itd. Po stosowaniu ludzie zaczynają odbierać osobę, która stosuje preparat, jako bardziej pozytywną i przyjazną.

Po użyciu Relationship Magic otoczenie staje się ufniejsze, czuje się mniej skrępowane. Producent zwraca się ze swoją ofertą do osób pragnących poprawić swoje relacje z innymi, zarówno z bliższymi osobami jak i wszystkimi ludźmi ze swojego otoczenia. Ludzie pod wpływem mieszanki składników zawartych w tym preparacie stają się bardziej przyjacielscy.

Z powodu niewielkich rozmiarów buteleczki 5ml zmieści się do każdej kieszeni czy torebki, więc bez problemu możesz mieć go przy sobie podczas ważniejszego spotkania. Można go stosować codziennie, jako kosmetyk. Dystrybutor udostępnił dwie wersje tego preparatu: dla mężczyzn oraz dla kobiet, ponieważ każde ciało wytwarza inną ilość feromonów. Dzięki temu próbuje uzyskać lepszy efekt, dostosowując się do potrzeb klienta oraz jego biochemii organizmu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Relationship Magic - opinie z forum:

  1. feromonami tymi spryskuje ciało przy każdym wyjściu z domu, czy to do pracy czy na imprezę i na pewno działają. Jest tak jednak przynajmniej w moim przypadku, że w jeden dzień ich oddziaływanie jest mniejsze, a w drugi większe. nie wiem odc zego to zależy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz