NPA – czy warto wydać na niego pieniądze?

npa[kkstarratings]Pełna nazwa tego produktu to New Pheromone Additive. Jest to preparat feromonowy eksportowany z Republiki Południowej Afryki. Producent zadbał o to, by preparat wykonany był z najwyższej jakości produktów. Właśnie w ten sposób chce uzyskać zadowolenie wśród nabywców. Dzięki takiej mieszance środków można skutecznie zdaniem producenta podkreślić swoją obecność w  towarzystwie, a ludzie zaczynają zwracać na osobę używającą NPA większą uwagę.

NPA poprawia również pewność siebie. Po zastosowaniu preparatu ma się wrażenie, że stać nas na więcej, co wpływa znacząco na zachowanie człowieka, pozytywnie oddziałując na osoby, z którymi się przebywa. Ludzie stają się wobec nas bardziej towarzyscy i czują się przy nas mniej skrępowani.

Flakon zawiera 5ml zawartości czyli niecałe 100 kropel, więc bez problemów można go mieć przy sobie podczas randki czy jakiegokolwiek innego spotkania. Ze względu na wysoką dawkę Androstenonu w preparacie, przeczytać należy informacje na ulotce, aby stosować go za zaleceniami producenta. Powinno się z niego bowiem korzystać w granicach rozsądku. Jest to silnie nasycony produkt. Nie należy stosować go więcej niż 2 krople przy jednorazowej aplikacji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Feromony NPA - opinie z forum:

  1. nie jest to feromon typowo seksualny, chociaż ja używam go głónie w tymc celu i efekty są ok. wymiata w połączeniu z pheromaxem. Warto jednak postarać się aby nie przekroczyć dawek bo wtedy głowa mała;d

    Odpowiedz
  2. jeden z lepszych produktów tego typu moim zdaniem. Tak jak poprzednik powiedział uważać trzeba, żeby nie przedawkować bo wtedy bedzie się capić z odległości 5 metrów;d używany z głową potrafi zdziałać cuda

    Odpowiedz

Dodaj komentarz