Viagel – czy zakup tego produktu jest opłacalny?

viagel[kkstarratings]Viagel jest preparatem z rodziny silnie pobudzających. Żel ten rozgrzewa i pobudza strefy intymne. Osiąga to poprzez poprawienie krążenia w narządach płciowych, co sprawia, że zwiększa się wrażliwości na dotyk oraz bardziej podnieca osoby, które go stosują.  Pozwala na zerwanie z rutyną podczas łóżkowych uniesień, intensywniej wpływając na pożądanie partnerów. Stosuje się go zewnętrznie, bezpośrednio na miejsca intymne przed kontaktem seksualnym.  W niedługim czasie po zastosowaniu ma się odczuć bardzo silne napięcie.  Producent, firma  Cobeco Pharma, odnosi się z tą ofertą przede wszystkim do kobiet, ale również dla mężczyzn.

Jedna buteleczka zawiera 30 ml specyfiku, więc starcza na kilka użyć. Jego zaletą są według producenta szybkie efekty. Skład żelu jest dobrany w taki sposób, aby jak najlepiej oddziaływał na osobę, która go używa (podane za producentem).
Nie powinno się go stosować w wypadku nadwrażliwości na jakikolwiek ze składników podanych na etykiecie. Jeśli jednak występuje wysypka lub odczucie swędzenia, należy natychmiast odstawić preparat.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Viagel - opinie z forum:

  1. jest to dość słabo znany produkt na rynku, a szkoda bo jest jednym z lepszych. Dzieki niemu odbudowałem mój związek w któym wiało nudą od kilku miesięcy i dlatego nie żałuję pieniędzy na niego wydanych

    Odpowiedz

Dodaj komentarz