Rabbit Rouser – czy zakup jest opłacalny?

rabbit rouser[kkstarratings]Jest to zdaniem producenta wysokiej klasy wielofunkcyjne urządzenie do stymulacji orgazmów, które składa się z trzech osobno sterowanych części. Pierwsza, główny trzon penisa posiada przycisk zmiany kierunku obrotu i natężenia wibracji. Druga, składająca się z okrągłych perełek poruszających się ruchem obrotowym, posiada regulacje obrotu i kierunku ich poruszania się. Są one wykonane z bardzo łagodnego, żelowego materiału. Umieszczenie je w środkowej części ma na celu masowanie ścianek pochwy doprowadzając kobietę do dużego orgazmu.

Ostania część przypomina kształtem króliczka. Posiada ona dwa silniczki z możliwością regulacji. Pierwszy odpowiada za drgania, drugi za obroty. Główka penisa w celu zapewnienia jak najlepszej penetracji wygina się zataczając kółko. Całość bez rękojeści ma długość 20 cm, oraz 4,5 cm wszerz. Producent Toy Joy kieruje swoją propozycję wibratora dla kobiet nowoczesnych, ceniących sobie luksus. Produkt jest zasilany poprzez cztery baterie AA, których producent nie dostarcza do zestawu i trzeba dokupić je we własnym zakresie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Rabbit Rouser - opinie z forum:

  1. śmieszne narzędzie, któe to niejednokrotnie dostarczyło mi więcej rozkoszy niż mój chłopak;D. W dobrych rękach to cacko potrafi zdziałać cuda

    Odpowiedz
  2. kupiłam go jak nie miałam chłopaka no i musze powiedziec ze sie sprawdza zwłaszcza te perełki;p mimo ze teraz mam chłopka to czasami z niego korzystam;p

    Odpowiedz
  3. Mój króliczek dosyć głośno się zachowuje 😉 czy tak ma być?Przeszkadza mi takie głośne wirowanie i nie wiem czy to wada mojego króliczka,czy tak ma być.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz