Viamax – czy warto kupić ten suplement dla mężczyzn?

viamax[kkstarratings]Viamax jest środkiem o podwójnym zastosowaniu dla mężczyzn. Po pierwsze zwiększa potencję, po drugie poprawia wygląd penisa. Mężczyźni, którzy zdecydowali się na zakup viamax’a twierdzą również, że ich orgazmy stały się bardziej obfite. Głównymi efektami używania preparatu są: pełniejszy oraz nabrzmiały wygląd penisa, dzięki rozszerzeniu się naczyń krwionośnych, zwiększenie objętości wytrysku, możliwość przeżywania wielokrotnych orgazmów oraz większa witalność.

Poprzez swoje właściwości produkt ten pozwala również poprawić relacje na linii partner partnerka, poprzez znacznie lepsze stosunki intymne. Jedno opakowanie suplementu zawiera 90 tabletek wystarczających do miesiąca stosowania. Zalecane stosowanie preparatu to 3 tabletki dziennie popite sporą dawką wody. Nie zaleca się przekraczanie zalecanej dawki dziennej.

Chorym na cukrzycę, osobom z problemami wątrobowymi, z wyraźnymi zmianami miażdżycowymi serca oraz mózgu oraz przejawiającym stany lękowe nie zaleca się stosowania preparatu. Składniki: Vitamin B3, cynk, Maca, L-Arginina, Buzdyganek ziemny, Epimedium, Muira Puama, żeńszeń, Catuaba, pokrzywa i inne (dokładne opisy składników dostępne na stronie producenta). Na powyższej stronie dowiedzieć się także można na temat możliwych skutków ubocznych zażywania preparatu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Viamax - opinie z forum:

  1. gitez majonez jak mówi mój ziom xD żebym ja młody szczeniak miał problemy z potencją, to przesada. ale co rzobić trzeba było się ratować. Spróbowałem viamaxu i spytajcie sie mojej panny, dlaczego od tamtej pory nie chce wychdozić z łóżka ;D

    Odpowiedz
  2. viamax kupiłem w celu poprawy naszego z małżonką życia intymnego. W naszym wieku, to już nie to samo co kiedyś. Cena produktu może na początku odstraszać, ale skoro działą – warty jest każdych pieniędzy. Ja nie załuję.

    Odpowiedz
  3. kiedyś kupiłem viamax i działał a teraz kupiłem u innego gościa na allegro i szmelc czyli oszustwo ponieważ jest inny skład bo sam otworzyłem tabletki i spróbowałem zawartość proszku na jezyk i ta pierwsza co działała to była bardzo gorzka a ta co teraz kupiłem nie jest gorzki proszek i zupełnie nie działa oszustwo moim zdaniem i naciąganie ale to jeszcze nic z tym jak się chciało być sprawnym w łóżku a tu klapa :((((

    Odpowiedz

Dodaj komentarz