Viamax Pure Power – czy warto zakupić?

viamax pure power[kkstarratings]Viamax Pure Power to środek na erekcję dostępny bez recepty. Produkt wzmaga dodatkowo podniecenie oraz zdolność nagłej erekcji, pozwala również na przeżywanie wielu orgazmów. Producent zapewnia, że opisywany suplement pozwala na podtrzymanie erekcji nawet do kilku godzin od chwili zażycia. Regularne i systematyczne stosowanie preparatu skutkuje długoterminowym zwiększeniem seksualnych doznań.

Dzięki zawartym składnikom produkt ułatwia przypływ krwi do członka co skutkuje większą oraz pełniejszą erekcją. Składniki zawarte w Viamax pure power powodują również zwiększenie poziomu libido oraz przywracają siły witalne. Dawkowanie polega na spożyciu 1-2 tabletek godzinę przed stosunkiem oraz dodatkowo 1 tabletki dziennie w celu zwiększenia ogólnej kondycji seksualnej.

Osoby, które cierpią na problemy z nadciśnieniem (szczególnie starsi) powinni przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Idąc za słowami producenta stosowanie preparatu zgodzie z zaleceniami dostępnymi na opakowaniu nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych. Więcej na ten temat na stronie sprzedawcy. Wybrane składniki: Kozieradka, Maca, Avena Sativa, Asparagus, ekstrakt z Sarsparilla, Ginseng, Chinese dodder.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Viamax Pure Power - opinie z forum:

 1. dla mnie najważneijsze jest to, ze moja partneraka jest teraz dużo bardziej zadowolona i przecież o to w tym wszystkim chodzi prawda?;)

  Odpowiedz
 2. wziąłem wiadomo z jakiego powodu. W moim wieku problemy ze wzwodem to rzecz normalna. Stosowałem go jakieś dwa tygodnie i powiem szczerze, ze efekty byy tzn penis był twardszy a i erekcja była dłuższa. Szkoda tylko, ze musiałem kupić aż 2 opakowania tego czegoś ;/

  Odpowiedz
 3. Co do tej kilku godzinnej erekcji to u mnie to nie mozliwe. Faktycznie poprawia ją i jest dłuższa ale bez przesady;p przynajmniej w moim przypadku

  Odpowiedz
 4. viamax pure power to najlepszy „suplement” wspomagający erekcje jaki poznałem. Jest skuteczny w 100% i nie wywołuje poważnych skutków ubocznych (jedynie lekki ból głowy nazajutrz, jeden Apap załatwia problem). Niestety, nie wiem gdzie go można nabyć. Czyżby został wycofany z produkcji? Jego następcy zdecydowanie mi nie odpowiadają: albo są za słabe albo za mocne (z negatywnymi efektami bocznymi) i nie chcę ich stosować. Ktoś coś wie?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz