Senstra – czy to się opłaca?

senstra[kkstarratings]Senstra to środek w głównej mierze odpowiedzialny za zwiększanie popędu seksualnego u kobiet.  Poza tym odpowiada za zwiększenie ukrwienia oraz wrażliwości damskich narządów płciowych, zwiększone libido i ochotę na seks, większą przyjemność z orgazmu oraz większą wytrzymałość w momentach intymnych. Pierwsze efekty stosowania specyfiku uzyskać można po 1-3 miesiącach od pierwszego użycia, jednak należy wspomnieć, że stosowanie jakiegokolwiek suplementu diety zależne jest od specyficznych uwarunkowań konkretnego organizmu.

Środek ten nie jest w żadnym stopniu lekiem pochodzenia chemicznego. Senstra jest w 100 % naturalna, co czyni go jednym z niewielu pod tym względem na rynku. W czasie spożywania specyfiku ograniczyć należy stosowanie niektórych leków. Więcej o tym na stronie producenta.

Składniki: L-Arginina, Epimedium, Świerzobiec Właściwy, Yohimbe Ekstrackt, Ziele Damiana, mąka ryżowa, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu. Sposób użycia: jedna tabletka rano po przebudzeniu, druga wieczorem przed pójściem spać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Senstra - opinie z forum:

  1. Jedyny minus tego środka to jego cena. Poza tym sprawdza się np po ciąży, kiedy libido kobiety jest sporo osłabione, a mężulek rzuca się jak najęty ;D

    Odpowiedz
  2. to maleństwo pozwoliło mi odczuwać znowu taką jak kiedyś przyjemność z seksu. Dziewczyny nie dajcie się nabrać. Tylko senstra działa tak jak twierdzi producent. Przynajmniej na mnie działała, chociaż używałam wczesniej innych specyfików specjalnie w tym celu.

    Odpowiedz
  3. zaczełam to stosowac bo czasami zdarzało sie ze zmuszałam sie do sexu. Biorąc to apetyt na sex mi sie zwiekszył moze nie rzucam sie na meza 3 razy dziennie ale jest ok;]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz