Viamea – czy warto zamówić?

viamea[kkstarratings]Viamea to środek naturalny. Kompozycja w nim zawarta znana jest ze swoich cech relaksujących i rozluźniających. Preparat ułatwia zrelaksowanie się w momentach intymnych. Składniki zostały opracowane tak, aby zwiększać ukrwienie miejsc intymnych i wpływać pozytywnie na wilgotność, przez to pieszczoty będą w dużej mierze intensywniejsze. Badacze z korporacji Cobeco Pharma CV stworzyli według niektórych osób innowacyjny produkt, który szybko stał się bestsellerem wielu ofert sklepów internetowych jak i samych klientów wśród asortymentu naturalnych preparatów na zwiększenie kobiecego libido.

Viamea jest suplementem diety, dlatego do jej zakupu nie potrzeba zgody żadnego lekarza. Jest zdaniem producenta bezpieczna w używaniu. Produkt można stosować jako naturalną alternatywę do tradycyjnych leków. Dawkowanie: 1 pigułka na 30 minut przed samym seksem. Przechowywać w suchym i zimnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Uwaga, środek wspomagający jest przeznaczony dla dorosłych kobiet. Jeżeliby ukazały się jakiekolwiek uczulenia, należy natychmiast odstawić na bok. Na temat przeciwwskazań w stosowaniu zajrzeć należy na stronę sprzedawcy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Viameo - opinie z forum:

  1. kupiłam go przed pierwszym seksem z moim miskiem zeby byc bardziej rozluźniona no i w miare spełnił swoje zadanie. teraz tez biore zeby poprawic temperature w sypialni;p

    Odpowiedz

Dodaj komentarz