Tribulus – czy warto kupić?

tribulus[kkstarratings]Tribulus to środek, którego główną powinnością i zadaniem jest zwiększenie produkcji testosteronu. Z tego powodu adresowany jest do mężczyzn, którzy pragnęliby poczuć się jeszcze bardziej męsko. Głównymi właściwościami preparatu są Zwiększenie testosteronu, popędu płciowego, produkcja spermy, libido oraz zmniejszenie senności i zmęczenia.

Tribulus terrestris  jest ziołem używanym przed sportowców całego świata już od stuleci. Stał się szczególnie popularny, kiedy zawodnicy olimpijscy zdradzili opinii publicznej, że to za sprawą Tribulus’a zdołali przygotować się dobrze do olimpiady i to on pomógł im w dużym stopniu odnieść dobre wyniki sportowe.

Sugerowany sposób użycia to zażywanie 1 lub 2 kapsułek dziennie, w tym jedną rano, a drugą przed pójściem spać. Należy pamiętać, że zwiększony poziom testosteronu może przyczynić się nadmiernego wzrostu włosów, jak również wielkości prostaty. 1 opakowanie zawiera 100 kapsułek specyfiku.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tribulus - opinie z forum:

  1. produkt stosuję w celu zwiekszenia siły i wytrzymałości i łączę go z ćwiczeniami na siłowni lub zwykłą aktywnością fizyczną. dzięki niemu poprawiły się nasze (moje z dziewczyną) przeżycia łóżkowe, wiec jestem zadowolony.

    Odpowiedz
  2. Kiedys usłyszałem od pewnej dziewczyny, ze jestem mało meski i dlatego zdecydowałem sie na zakup Tribulusu;pCo do libido to faktycznie działa

    Odpowiedz

Dodaj komentarz