Venicon – czy warto jest zamówić?

venicon[kkstarratings]Venicon jest potocznie mówiąc damskim odpowiednikiem viagry. Jego głównymi właściwościami są: rozluźniające oraz antystresowe działanie. Ponadto preparat poprawia ukrwienie zewnętrznej części pochwy, co potęguje doznania erotyczne osiągane przez kobiety, które zdecydowały się na danie mu szansy.

W skład preparatu wchodzą znane od wieków zioła i afrodyzjaki, które odpowiadają za zwiększenie ochoty na seks u kobiet. Venicon oprócz swoich właściwości pobudzających wpływa także na poprawę nastroju oraz zwiększa poziom energii. Składnikami opisywanego specyfiku są: Muira Puama, imbir, a-arginina, wapń, Tribulus Terrestris, witamina b3 pp, Cola nut, pieprzowiec roczny, żeń szeń i inne. Więcej informacji o składnikach dostępnych jest na stronie producenta.

Możliwymi skutkami ubocznymi wynikającymi ze stosowania Venicon’u są utrata apetytu, problemy trawienne, nudności, biegunka, czy utrata wagi. Dawkowanie preparatu sprowadza się do zażycia 1 tabletki na około 30 minut przed stosunkiem seksualnym.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Venicon - opinie z forum:

  1. babeczki jeśli chłopu się chce, a wam nie venicon będzie dla was odpowiedni, jeśłi nie chcecie focha w wykonaniu waszych maluszków;D

    Odpowiedz
  2. czasami z tego korzysatm jak nie mam zbytniej ochoty a chce meic przyjemnosc z seksu no i w maire działa. jestem bardziej napalona;p

    Odpowiedz
  3. Kobieto, a co ma piernik do wiatraka 😀 Czy jak masz kawałek drutu w macicy, to przeszkadza Ci połknąć tabletkę? Ludzie to mają w głowie siano zamiast mózgu, szok!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz