Vibe Therapy – czy warto zamówić gadżety erotyczne dla par?

vibe therapy[kkstarratings]Vibe Therapy jest marką odpowiedzialną za produkcję oraz dystrybucję ekskluzywnych wibratorów przeznaczonych dla pań. Wibratory wyprodukowane przez tę firmę odznaczają się nowoczesnym designem oraz dopracowaniem, a także niezwykłymi według producenta doznaniami wynikającymi z ich użytkowania. Poprzez spełnienie najwyższych światowych standardów oraz przypasowanie gustom współczesnych kobiet produkty tej marki stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne również ze względu na ich stosunkowo niską cenę oraz vip-owskie przeznaczenie.

Zabawki erotyczne Vibe therapy wykonane są z silikonu przypominającego do granic możliwości ludzką skórę, która ociepla się podczas używania oraz pozostaje taką przez długi okres czasu. Silikon ten jest bezwonny, nie posiada smaku oraz porów. Opisywane gadżety erotyczne są hipoalergiczne oraz łatwe w umyciu z zastosowaniem ciepłej wody oraz mydła. Dostępnych jest wiele kolorów oraz rozmiarów dla wymagających kobiet.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Vibe Therapy - opinie z forum:

  1. super vibratory. Na początku cena rzeczywiście może trochę odstraszać, ale przeżycia są niezapomniane. Żeby osiągnąć z ich pomocą orgazm wcale nie tzreba tak wiele. Dziewczyny tylko przestroga: nie kupujcie takich rzeczy na Allegro, bo bóg wie co tam z nimi robili

    Odpowiedz

Dodaj komentarz