Nuda w łóżku? Te gadżety sprawią, ze na nowo spojrzysz na partnera!

Problem nudy w łóżku jest niestety bardzo powszechny w dzisiejszych czasach i nierzadko dotyka nie tylko pary żyjące ze sobą od wielu długich lat, ale także stosunkowo świeże. Przyczyną takiego stanu rzeczy nierzadko jest szybkie tempo współczesnego życia.

Każdego dnia zmagamy się ze stresem, wielogodzinną i niewdzięczną pracą, problemami finansowymi, a do tego samymi konfliktami w związku. To wszystko może sprawiać, że seks z partnerem czy partnerką przestaje mieć takie znaczenie, zaczyna wydawać nam się nudny, a to niestety pierwszy poważny krok do zdrady czy do ogólnego rozpadu związku. Jak sobie z tym poradzić? Jak rozwiać nudę w łóżku i na nowo czerpać pełnymi garściami przyjemność z seksu?

Dzięki szerokiej ofercie gadżetów erotycznych, można zupełnie na nowo odkryć smak seksu i sprawić, że każdego dnia nie będzie mogli doczekać się wieczora i spędzenia kolejnych upojnych chwil z ukochaną osobą. W jakie gadżety warto się wyposażyć? Oto 3 nasze propozycje, które mogą odmienić Wasze podejście do seksu!

Niesamowity wibrator, który dostarczy przyjemności obojgu partnerom

Wibratory najczęściej kojarzą nam się z gadżetami erotycznymi dla kobiet. Choć oczywiście mogą służyć nie tylko do samodzielnej zabawy, ale też na przykład do gry wstępnej przed zbliżeniem, to jednak nie dają one takie satysfakcji mężczyźnie, jak kobiecie. Istnieje jednak gadżet, który zapewnia moc niesamowitych doznać erotycznych obojgu partnerom i tym samym zachęca do intymnych zbliżeń. Mowa tutaj o produkcie We-Vibe, który może odmienić życie seksualne każdej pary.

Gadżet wykonany z elastycznego i bezpiecznego dla zdrowia sylikonu ma kształt litery L i doskonale dopasowuje się do kształtu kobiecych narządów. Jedna jego część delikatnie masuje łechtaczkę, kiedy jednocześnie druga znajduje się w pochwie, stymulując nie tylko kobietę, ale także mężczyznę podczas stosunku.

Zabawka wibruje, posiada mnóstwo wypustek, a do tego może być sterowana za pośrednictwem aplikacji w telefonie. Jest to wibrator, który z jednej strony daje mnóstwo satysfakcji seksualnej obu osobom uprawiającym seks, a do tego może być wykorzystany do ciekawej gry wstępnej, w której jedna strona w pełni kontroluje działanie zabawki poprzez swój telefon. Czy gadżet nie jest warty wypróbowania go w praktyce?

Hiszpańska Mucha w każdym rozbudzi niezwykłe pożądanie

Naszą kolejną propozycją będą feromony, ale w swojej najsilniejszej postaci, które bez problemu da się zamówić w erotycznych sklepach internetowych. Spanish Love Drops Dirty Dancing, bo o tych feromonach mowa, to coś więcej niż tylko zwykłe zwiększenie pożądania. Feromony o bardzo dużym stężeniu wywołują znaczący wzrost libido u mężczyzn i u kobiet, a do tego doskonale radzą sobie ze stanami załamania nerwowego czy apatii.

Już jedna kropelka tej substancji rozpala do czerwoności obie strony i sprawia, że seks nabiera zupełnie nowych kolorów, a każde zbliżenie staje się eksplozją nowych doświadczeń erotycznych. Jesteśmy przekonani o tym, że jak raz spróbujecie tej Hiszpańskiej Muchy, to każdego dnia będziecie odliczali godziny, minuty i sekundy do kolejnego intymnego spotkania z ukochaną osobą.

Gra erotyczna w perfekcyjnym wydaniu umili każdy wieczór

Ostatnią naszą propozycją jest gra erotyczna Gorące Igraszki, która okazała się być prawdziwym hitem na rynku, ratując z kompletnej zapaści niejeden znudzony już sobą związek. To z pozoru zwykła gra karciana, która jednak ewidentnie została bardzo dobrze przemyślana. W pudełku znajdziemy 4 zastawy kart, które najpierw przygotują partnerów do zbliżenia i rozpalą ich zmysły, następnie powolnie pozwolą przejść do gry wstępnej, aby ostatecznie wywołać eksplozję namiętności w zbliżeniu, jakiego nie doświadczyliście nigdy wcześniej. Zapytacie teraz pewnie, gdzie jest czwarty zestaw kart?

Tutaj czeka na Was ciekawa niespodzianka, gdyż ten zestaw pozwala na spełnianie najskrytszych marzeń seksualnych. Na kartach można wypisać własne marzenia, a następnie wcielać je w życie i czerpać pełną satysfakcję ze swojego życia seksualnego. Gra dodatkowo zawiera w zestawie bardzo przydatną wstążkę do przewiązywania oczu partnera lub partnerki, przyjemne w dotyku piórko (idealne do gry wstępnej) oraz niesamowity wibrator przeznaczony dla kobiet. Czy dacie radę podołać wyzwaniu tej gry? Naszym zdaniem gra jest bardzo niebezpieczna, gdyż uzależnia i nie pozwala o sobie zapomnieć, ale to chyba dobrze, prawda?!

Wszystkie opisane przez nas gadżety wcale nie zmuszają do ponoszenia ogromnych wydatków, a na pewno okażą się najskuteczniejszą „bronią” do walki z nudą w łóżku i w związku. Warto spróbować i przekonać się o tym, że życie seksualne może bardzo szybko nabrać zupełnie nowych kolorów i dostarczać takich wrażeń, jakich jeszcze nigdy nie udało Wam się doświadczyć.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Wasze komentarze:

  1. Bardzo przydatny artykuł. My z żoną zawsze lubiliśmy bawić się tymi grami erotycznymi i przyznaję, że większość z nich jest dość podobna, przez co traci się nimi zainteresowanie. Dzięki za propozycję gry, która ma być innowacyjna, koniecznie musimy spróbować 😉

    Odpowiedz
  2. gadżety erotyczne praktycznie każdego rodzaju mogą wzbogacić życie łóżkowe, aczkolwiek zgadzam się, że ten wibrator dla dwojga to bardzo interesująca sprawa. Ktoś może miał przyjemność jego używania? Piszcie jak sprawdza się w praktyce 😀 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz