Nuda w łóżku? Te gadżety sprawią, ze na nowo spojrzysz na partnera!

Problem nudy w łóżku jest niestety bardzo powszechny w dzisiejszych czasach i nierzadko dotyka nie tylko pary żyjące ze sobą od wielu długich lat, ale także stosunkowo świeże. Przyczyną takiego stanu rzeczy nierzadko jest szybkie tempo współczesnego życia.

Powodzenie związku na odległość.

Znalezienie partnera i budowa związku to długotrwały proces, niestety już jego rozpad odbywa się czasem momentalnie. Bywa jednak i tak, że para stopniowo i wolno się rozdziela, a to za sprawą związku na odległość.

Czy flirt to zdrada ? Odwieczne pytanie etyczne

Na pytanie: Czy flirt to zdrada większość ludzi bez wahania odpowiada: TAK. Z pewnością wydaje im się, że gdyby dowiedzieli się, iż partner dopuścił się flirtu zakończyliby związek definitywnie.

Jak uniknąć rutyny w związku?

Na początku w związku oczywistą rzeczą jest, że każdy się stara, żeby ta druga połówka była zadowolona. Są częste wypady do kina, restauracji, za miasto, romantyczne kolacje przy świecach, śniadania do łóżka itp. Niestety z czasem związek narażony jest na monotonię, rutynę i nudę.

Damsko – męska równia pochyła, czyli kilka słów prawdy o związkach

Czułe spojrzenia, uśmiech, romantyczne chwile i kwiaty- tak mniej więcej brzmi wstęp. Później zajmujemy miejsce na tzw. równi pochyłej. Chemiczna lawa odpowiedzialna za zmiany w naszym mózgu i powodująca stan cudownej, narkotycznej euforii niestety powoli stygnie.