Fabulous Breasts – czy warto je kupić?

fabulous breasts[kkstarratings]Fabulous Breasts jest preparatem przeznaczonym dla kobiet, które chcą ujędrnić lub powiększyć wielkość swoich piersi. Tabletki zawierają w sobie hormon odpowiadający za powiększanie się piersi podczas ciąży, ale nie powoduje on dalszych skutków takich jak produkcja mleka. Ten sam proces zachodzi w organizmie każdej dziewczyny podczas dojrzewania czy ciąży. Produkt jest mieszanką 12 ziołowych składników.

Producent podkreśla, że mają one bardzo dobrą skuteczność i są w 100% bezpieczne. Fakt ten tłumaczy tym, że są to hormony naturalnego pochodzenia, a nie sztucznego. Jedynym zaleceniem jest to by nie używać preparatu podczas ciąży czy karmienia piersią. Produkt nie ma wpływu na środki antykoncepcyjne stosowane przez kobietę. Jedno opakowanie zabiera 90 tabletek, pozwalających na przeprowadzenie miesięcznej kuracji. Analogicznie dzienna dawka to 3 tabletki, które łyka się po posiłku oraz popija większą ilością wody. Preparat można zażywać dłuższy okres czasu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Fabulous Breasts - opinie z forum:

  1. tak jak mówiła poprzedniczka, nie widzę teraz lepszej alternatywy dla nich. Świetnie ujędrniły moje piersi, a po stosowaniu ich dłuższy czas zauważyłam także zmiany w wielkości. Niewielkie, bo niewielkie, ale nie liczyłam na nic więc jestem mega szczęśliwa

    Odpowiedz
  2. ja chciałam troche ze tak powiem podnieść swój biust no i musze powiedziec ze w maire pomógł. No i poza tym lekko sie powiekszył.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz