Metadrol – czy jest skuteczny? Wasze opinie i doświadczenia

metadrol

Metadrol jest odżywką na przyrost masy mięśniowej. Poza tym suplement zwiększa siłę mięśni, poprawia kondycję organizmu, przyśpiesza przemianę materii i zmniejsza zakwasy. Produkt działa na bazie formuły HGRX-3[2-Hydrxy-3-Methox 0H2].

Dostarcza niezbędne aminokwasy, białka kataliczne oraz inne substancje odpowiedzialne za wytwarzanie tlenku azotu. Suplement zwiększa także możliwości fizyczne organizmu, dzięki czemu można więcej trenować. Według producenta suplement jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Produkt został stworzony przez wykwalifikowanych specjalistów i przeszedł szereg testów i badań. Poza tym producent twierdzi, że odżywka zawiera składniki dopuszczone prze międzynarodowe organizacje sportowe, dlatego mogą go stosować także osoby, które uprawiają sport wyczynowo.

Produktu nie powinny stosować kobiety ciężarne oraz niepełnoletnie. Również osoby, które mają jakieś problemy zdrowotne powinny zrezygnować ze stosowania suplementu lub skonsultować się najpierw z lekarzem. Metadrol należy zażywać dwa razy w ciągu dnia po jednej tabletce.

Ważne jest, aby popić sporą ilością wody. Stopniowo powinno się zwiększać ilość przyjmowanych kapsułek. Maksymalna dzienna dawka to sześć tabletek. Jedno opakowanie produktu zawiera 60 kapsułek. Suplement można kupić na oficjalnej stronie producenta.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Metadrol - opinie z forum:

  1. o ja pierdziele!! podsyłam wam tutaj coś na temat metadrolu, co ostatnio znalazłem i natknąłem sie na to na jednym z wiekszych portali, macie link i rozeslijcie komu sie da, bo długo on pewnie tu nie pobędzie znajac moderatorów;/!!

    Odpowiedz
  2. testowo se zamowilem jedno opakowanie i trochę popakowałem to doszedłem do wniosku, ze to naprawdę jest skuteczne, wlasnie czekam na przesylke drugiego opakowania

    Odpowiedz
  3. no co za gość…kto normalny myśli ze muły ci same wyrosną??? ten metadrol jest całkiem niezły, ale do tego musi być praca własna koniecznie

    Odpowiedz

Przejdź do strony www Metadrolu  (50% taniej) >>

Dodaj komentarz