Yohimbe – czy warto zamówić?

yohimbe[kkstarratings]Produkt ten  uzyskuje się z kory Corynanthe Yohimbe naturalnie występującego w afrykańskich lasach tropikalnych. Odkrywcami tej silnie wzmacniającej libido substancji byli Pigmejowie i Buszmeni z zachodnich rejonów tego kontynentu. Tego preparatu używano swego czasu do leczenia gorączki, kataru oraz jako stymulant w przypadku chorób serca, a także jako miejscowy środek znieczulający. Substancja ta dodaje energii, a co za tym idzie polepsza jakość seksu. Afrodyzjak ten mogą (cytując producenta) stosować zarówno mężczyźni jak i kobiety, skutecznie pobudzając potencję zwłaszcza u mężczyzn. Dodatkowo zwiększa wrażliwość na dotyk. Z pomocą tego produktu można również z powodzeniem leczyć potencję.

Po aplikacji Yohimbe nasz organizm rozkłada ją na alkaloidy Johimbiny, która jest asymilowana do krwi i dostarczana do komórek. Rozszerza to naczynia krwionośne. Pomaga również hamować zatykanie się arterii, a co za tym idzie jest skutecznym środkiem przeciwdziałającym wylewom czy zaburzeniom akcji serca. Produkt przyspiesza także mobilizację kwasów tłuszczowych, czyli zmniejsza syntezę tłuszczu, a co za tym idzie działa odchudzająco. Producent skupia się jednak na osobach chcących poprawić swoje doznania podczas seksu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yohimbe - opinie z forum:

  1. produkt ok, sprawdza się jako afrodyzjak. A pan przedmówca powinni już wiedzieć, ze dobre i skuteczne środki muszą trochę kosztować. Tu podobnie jest jak z kiełbasą 😉 Swojska zawsze bedzie droższa od chemicznego syfu z przetwórni ;D

    Odpowiedz
  2. Dostałam na prezent i wcale nie byłam przekonana do jego działania ale postanowiłam spróbować bo nie lubie jak cos się marunje i okazało się że jest świetny. Naprawdę widać efekty po kilku użyciach, na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz