Delay Gel – czy warto kupić?

delay gel[kkstarratings]Firma coolMann chce zainteresować swoich klientów żelem wydłużającym stosunek seksualny poprzez znieczulenie penisa, co umożliwia znacznie dłuższe współżycie niż zazwyczaj. Możliwe jest to poprzez rozluźnienie końcówek nerwów w ciałach jamistych, przy jednoczesnym bardzo silnym ukrwieniu członka.

Produkt należy stosować na jakieś 30 minut przed zbliżeniem. Zalecana dawka to od dwóch do pięciu psiknięć na całą powierzchnie penisa. Naukowcy Holand Man BV są zdania, że znaleźli środek, który jest w stanie skutecznie pomóc mężczyznom mającym problemy z przedwczesnym wytryskiem. Według nich zarówno partner jak i partnerka odczują intensywniej wszystkie doznania.

Specyfik jest łatwy w aplikacji. Jeden flakonik zawiera 30ml preparatu i starcza na około 20 użyć. Producent kieruje swoją ofertę głównie do osób mających problemy z przedwczesną ejakulacją. Produkt pomaga w przypadku, kiedy partner i partnerka nie są zadowoleni z czasu oraz jakości współżycia. Pomaga on wydłużyć stosunek do 30 minut.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Delay Gel - opinie z forum:

  1. w przeciwieństwie do black stone nie doprowadza do nie odczuwania przyjemności z seksu przez partnera, co jest dużym pozytywem jak dla mnie i był to jeden z głównym powodów dlaczego go kupiłem

    Odpowiedz
  2. no ja kupiłem go bo jakos nie chciałem truc sie doustnymi suplementami. No i muze powiedziec ze działa wiadomo nie wydłuzyło moich mozliwosci z kilku mintu do godziny ale jest ok

    Odpowiedz

Dodaj komentarz