penilarge – negatywne opinie

Widziałem w necie wiele negatywnych opinii odnośnie tego penilarge…Wy tez uważacie ze nie warto tego kupować? Bo już nie wiem co mam zrobić….

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Według mnie warto kupić sobie penilarge, ale te tabletki. U mnie kuracja trwała jakies pół roku mniej więcej i w tym czasie doszło prawie 5 centymetrów na długości i niecałe 3 na szerokości. Jak dla mnie wynik przeszedł moje oczekiwania. Też generalnie nie wierrzyłem w te wszystkie cuda, ale przekonałem się, że może być niezle.

    Odpowiedz
  2. Mnie faktycznie nie bardzo pomogło na powiększenie penisa. Coś tam jest więcej, ale naprawdę w granicach błędu pomiaru. Lubie jednak penilarge dlatego, ze jest dobre dla ludzi co mają problemy z erekcją. Łykam to sobie przed seksem i jest dużo lepiej. Ponoć pomaga też na przedwczesny wytrysk, ale tego nie nie wiem.

    Odpowiedz
  3. Tak, pomaga na przedwczesny wytrysk bo ja właśnie po to biore penilarge. Przy okazji trochę mi urosło między nogami. Mysle ze warto, tym bardziej, ze ciążko znaleźć na rynku inne tego typu produkty co są tak naturalne, to wiesz.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz