próbki feromonów ?

Sluchajcie, byłem ostatnio na stronie feromony.pl i tam widziałem ze wiele z tych produktów ma jakies próbki, nie wszystkie, ale w niektórych przypadkach można sobie takie coś kupić. Warto takie cos brac czy zaufac ze feromony dzialaą i od razu je kupic? Jakie macie doświadczenia z feromonami?

Odpowiedzi:

  1. Wiesz co, jak chcesz coś na próbe i jednocześnie nie przeplacic za to to na tej stronie są takie feromony w żelu, nie bardzo pamiętam jak one się nazywały, ale jest tam coś takiego. Kupuje się to w saszetka i 3 saszetki kosztowały niecałe 3 dyszki, a to jest na 9 aplikacji, wiec jak chodzisz na imprezy raz w tygodniu to starczy na długo. Te feromony sa jak dla mnie fajne bo dzialaja dość długo i dobrze, tez zel wolno paruje.

    Odpowiedz
  2. No nawet spoko sprawa z tymi feromonami w zelu, alejednak na dluzsza mete bardziej oplaca się kupic taki pełny flakon tych feromonów, ale to jak chcesz w sumie. Ja kupiłem feromonki btb i korzystam z nich od kilku miesięcy, jestem ogolnie zadowolony, wiec spokojnie mogę polecić je.

    Odpowiedz
  3. Wedlug mnie to nie warto kasy tracic na te wszystkie probki. Ja od razu kupiłem sobie i ogolnie jestem zadoowlony. Troche marnie jeśli chodzi o takie wyrywanie lasek na upojne noce, ale żeby potanczyc i dobrze się bawic to w moim przypadku feromony dobrze się sprawdzają także ja tam mogę polecić, ale jak chcesz oczywscie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz