gdzie kupić feromony w łodzi ?

Siema wszystkim! Są tutaj może jakieś osoby z Łodzi? Bardzo potrzebuje informacji gdzie w tym mieście kupić jakieś feromony? Byłem na bałuckim i generalnie maja to na tych stolikach, ale wygląda to mało profesjonalnie i wydaje mi się ze to będą podróbki to nie chce kupować.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Odpowiedzi:

  1. Wiesz co, akurat nie jestem z Łodzi, ale osobiście uważam, ze jeśli się kupuje w takich tradycyjnych sklepach, a na rynkach to już w ogole, to naprawdę trzeba mieć jakies sprawdzone miejsce bo niestety jest masa roznych podróbek. Ja generalnie kupuje w necie, a konkretnie na stronie feromony.pl i jak na razie się nie zawiodłem wiec mysle ze warto tam kupować.

    Odpowiedz
  2. Te feromony.pl to faktycznie chyba dobrze miejsce bo ja znam kilka osób, które tam kupowały i sam w sumie kupuje te feromony właśnie na tej stronie i jest spoko. Z tego co mi wiadomo to to jest strona dystrybutora feromonów, a to jak dla mnie oznacza, że powinny być te produkty wlasnie oryginalne. Cena jest wyzsza, ale ja kupiłem i działają te feromony wiec wydaje mi się ze warto wydac trochę kasy na to.

    Odpowiedz
  3. Ja wlasnie jestem z Łodzi i kiedyś kupiłem na rynku, tak jak ty mówisz. To naprawdę był denny pomysł bo niestety, ale feromony były do niczego. Poszedłem z tym do klubu i nic nie zauwazylem, żeby były jakieś efekty czy coś takiego. Co do strony feromony.pl to faktycznie dużo o niej słyszałem i chyba też tam kupie, ale jeszcze tego nie zrobiłem. Dużo ludzi to jednak poleca, wiec wydaje mi się ze jednak warto.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz