jak stosować climax control ?

Sa tu może jakieś osoby, które stosują climax control? Zastanawiam się nad tym jak to brać bo na opakowaniu to jest tam bez sensu napisane, ze brac dwie tablteki ale nie wiem czy z posiłkiem czy po, czy na raz je brac i w ogole kiedy..troche to dziwne.

Odpowiedzi:

  1. Co do tego czy z posiłkiem czy po to ja polecam jednak z posiłkiem. Raz kiedyś wziałem wlasnie po obiedzie, a nie w trakcieto się potem masakrycznie czulem. Nie wiem, może to zbieg okoliczności, ale postanowiłem ze więcej tak nie zrobie. Jeśli chodzi o to kiedy i czy na raz to wydaje mi się ze tak jest napisane bo to nieważne, ważne żeby dawka dwóch dziennie była i tyle.

    Odpowiedz
  2. Tez mi się wydaje, ze priducent daje trochę swobody i tyle bo to nie ma znaczenia. Ja biore po jednej sztuce rano i koło południa podczas jedzenia obiadu. Czasem rano nie wezme jak nie jem sniadania to potem dwie łykne z obiadem i tez jest git.

    Odpowiedz
  3. Jeśli chodzi o to ze z jedzeniem to ja tez tak miałem ze niedobrze mi było jak bralem po jedzeniu, wiec wynika z tego ze jednak raczej powinno się brac w trakcie jedzenia i tak łykam. Łykam je na raz, przy sniadaniu bo ja jem obfite sniadanie, a za to obadu często już nie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz